Praca INSPEKTOR/KONTROLER Giżycko ProGIS sp. z o.o.

Warszawska 8, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Kontrola zasiewów rolnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 5 000 PLN

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR/KONTROLER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giżycko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Giżycko

Zawód: technik geodeta*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 5 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kierowca kat.B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Nazwa pracodawcy: ProGIS sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: giżycki

Gmina pracodawcy: Giżycko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Giżycko

Adres strony pracodawcy: progis.com.pl

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*