Praca INSPEKTOR JAKOŚCI Skoczów KOAM Spółka z o.o.

Stanowisko: INSPEKTOR JAKOŚCI

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie systematycznej kontroli wizualnej zgodnie z Planem Kontroli Jakości dla danego wyrobuwykonywanie prac mających na celu uniknięcie zagrożenia niedostarczenia do klienta w wymaganej przez niego ilości zamawianych elementówkontrola zgodności procesutechnologicznego z instrukcjamiidentyfikacja i izolowanie wadliwych części

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Skoczów (śląskie)

Pracodawca: KOAM Spółka z o.o.

Górecka 63, 43-430 Skoczów, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie systematycznej kontroli wizualnej zgodnie z Planem Kontroli Jakości dla danego wyrobuwykonywanie prac mających na celu uniknięcie zagrożenia niedostarczenia do klienta w wymaganej przez niego ilości zamawianych elementówkontrola zgodności procesutechnologicznego z instrukcjamiidentyfikacja i izolowanie wadliwych części

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
w okresie próbnym 1750 zł+ 200 zł brutto premia frekwencyjna + dodatek za pracę w nocy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR JAKOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skoczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skoczów

Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: KOAM Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Skoczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skoczów

Ulica pracodawcy: Górecka

Numer budynku pracodawcy: 63

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015