Praca INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH Kielce Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Kielcach Sp. z o.o.

Poleska 37, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: pozostali technicy budownictwa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia budowlane bez ograniczeń

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa programu NORMA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w branży budowlanej min. 3 lata, podstawowa wiedza w zakresie zamówień publicznych.Zakres obowiązków: wycena robót budowlanych wynikających z przyjętych do realizacji remontów kapitalnych i inwestycji (przedmiar robót, kosztorysy inwestorski), pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad przydzielonymi zadaniami remontowymi i inwestycyjnymi, wykonywanie przedmiarów robót oraz kosztorysów i sprawdzanie zakresu rzeczowych przedmiarów robót oraz kosztorysów powykonawczych jednostkom organizacyjnym współpracującym z Działem, dokonywanie odbiorów robót remontowych i inwestycji, przekazywanie robót po remoncie lub modernizacji do eksploatacji, współudział w prowadzeniu ewidencji przeglądu obiektów budowlanych MPEC oraz dokonywanie przeglądów w zakresie posiadanych uprawnień.

Nazwa pracodawcy:
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Kielcach Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7.00-15.00 Kielce, ul. Poleska 37

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Poleska

Numer budynku pracodawcy: 37

Profil działalności pracodawcy:
Wytwarzanie i zaopatrzenie w parę wodną, gorącą wodę

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali technicy budownictwa