Praca INSPEKTOR DS. PRZYGOTOWANIA I ROZLICZEŃ PRODUKCJI Lublin LUBELSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BUDOWLANA 1, 20-469 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Praca w dziale przygotowania i rozliczeń produkcji. Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, zapytań ofertowych, kosztorysów, przedmiar robót.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INSPEKTOR DS. PRZYGOTOWANIA I ROZLICZEŃ PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Nazwa pracodawcy:
LUBELSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na adres e-mail: kadry (at) lpb.lublin.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: BUDOWLANA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach podległego obiektu
ROKA ZPCH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W LUBLINIE - 2016-10-06 - Lublin (lubelskie)

DORADCA ROLNICZY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 500 PLN

prace biurowe związane z projektowaniem w branży elektroenergetycznej
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Lublin (lubelskie)

DYŻURNY RUCHU - od 2 100 PLN

Obsługa kontrahentów dworca i pasażerów, sprzedaż biletów udzielanie informacji na temat terminów odjazdów z dworca.
Lubelskie Dworce S A - 2016-03-09 - Lublin (lubelskie)

MONTER INSTALACJI TELETECHNICZNYCH/STAŻ - 997,4 PLN

budowanie sieci telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Lublin (lubelskie)

KOORDYNATOR PROJEKTÓW UNIJNYCH - 997,4 PLN

-zapoznanie się z zasadami realizacji projektów unijnych, udział w promocji projektów i rekrutacji uczestników projektu, udział w organizacji i obsłudze usług projektowych, przygotowywanie raportów i zestawień, obsługa klientów, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Lublin (lubelskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie i wypiek produktów piekarniczych, obsługa urządzeń piekarniczych (piec, garownik, maszyny do wyrobu ciasta)
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUN ZMIANY - od 2 200 PLN

Opieka nad osobami przyjętymi do Ośrodka Wczesnej Interwencji dla Osób z Problemem Alkoholowym i ich Rodzin; Pomoc dyżurnemu lekarzowi w przeprowadzeniu badania i zabiegów u osób doprowadzonych do Ośrodka; Pomoc w razie potrzeby w rozbieraniu i nakładaniu odzieży zastępczej osób przyjętych do Ośrodka; Wykonywanie zabiegów higieniczno-sanitarnych u osób przyjętych do Ośrodka; Dokonywanie stałej kontroli sal, w których przebywają osoby zatrzymane w Ośrodku oraz informowanie Kierownika zmiany lub lekarza o wypadkach pogorszenia się stanu zdrowia osoby zatrzymanej lub jej działania na szkodę zdrowia i życia własnego, bądź też innych osób;
CENTRUM INTERWENCJI KRYZYSOWEJ - 2016-04-08 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA/BUFETOWY - od 1 900 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy; wykształcenie średnie, obsługa programu magazynowego, prawo jazdy kat. B (niekaralność), doświadczenie mile widziane, książeczka sanitarno-epidemiologiczna; sprzedaż, zamawianie towaru w kantynie,prowadzenie prawidłowej ewidencji sprzedających towarów;
PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE SETAR W SIEDLCACH - 2016-02-05 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 800 PLN

Telefoniczny kontakt z KLIENTEM BIZNESOWYM, przygotowywanie ofert handlowych, przygotowywanie ofert przetargowych, posprzedażowy kontakt z klientem, nawiązywanie długotrwałej współpracy z klientem.
Omero Sp. z o.o. - 2016-06-03 - Lublin (lubelskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - od 2 500 PLN

przydzielanie kierowcom odpowiednich pojazdów, wyznaczanie trasy, informowanie kierowców
LUBELSKIE LINIE AUTOBUSOWE - 2016-08-11 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA WYROBÓW MEDYCZNYCH - od 2 000 PLN

sprzedaz towarów w sklepie medycznym, obsługa klienta, dostawa towarów do klienta, przyjmowanie towaru, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lublin (lubelskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Lublin (lubelskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 3 488,11 PLN

Organizacja systemu jakości. Rejestrowanie i administrowanie aparatami pomiarowymi. Kontrola wymiarowa międzyoperacyjna i ostateczna.Tworzenie i uaktualnianie dokumentów jakości, raportów kontroli, dokumentów wystawianych w celu akceptacji klienta, certyfikatów zgodności.
ASQUINI POLSKA SP. Z O.O. - 2016-10-18 - Lublin (lubelskie)

WINDYKATOR - od 4 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR KAMERY - 997,4 PLN

pomoc podczas filmowania, pomoc przy montażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

wg.programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lublin (lubelskie)

Sprzątanie obiektu na terenie Lublina.Oferta dostępna również dla osób niepełnosprawnych
PLATFORMA USŁUG JERZY PIECHOWIAK - 2016-04-01 - Lublin (lubelskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, napięcie do 1kv, sieci komputerowych wg. schematów, projektów oraz monitoring,naprawy,przeróbki instalacji i urządzeń.
InteliElektro Mateusz Czarnecki - 2016-11-14 - Lublin (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych, remontowych, konerwacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

samodzielne wykonywanie dań obiadowych, samodzielne wykonywanie dań mącznych: pierogi, naleśniki etc.
F.H. GUCIO ROMANA BŁASZCZUK - 2016-08-31 - Lublin (lubelskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie owoców
AGRAM S.A. - 2016-08-03 - Lublin (lubelskie)

SZLIFIERZ METALI/ SZLIFIERZ - od 2 000 PLN

szlifowanie precyzyne detali ( przy użyciu pneumatycznych i elektrycznych narzędzi ręcznych) oraz piaskowanie elementów na podstawie rysunku technicznego i określonych parametrów. samodzielne przygotowanie narzędzi, obsługa przyrządów pomiarowych. Uzupełnianie i prowadzenie dokumentacji. Codzienna kontrola urządzeń oraz ich odpowiednie utrzymanie
SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-09 - Lublin (lubelskie)

ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY - od 1 850 PLN

czynne uczestnictwo w wykonaniu linii kablowych, prace biurowo - techniczne, rysowanie schematów, grawerowanie tabliczek informacyjnych na kable
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 100 PLN

transport przesyłek paletowych na terenie powiatu lubartów
USŁUGI TRANSPORTOWE MAGDALENA PARADA - 2016-04-22 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. ODZYSKIWANIA ODSZKODOWAŃ - od 3 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Pozyskiwanie nowych zleceń dla kancelarii, zawieranie umów i zapewnienie wysokiego standardu obsługi poszkodowanie, kompletowanie i weryfikacja zebranej dokumentacji niezbędnej do zgłoszenia szkody. Obsługa spraw zleconych przez kancelarię.Wykształcenie min. średnie; Komunikatywność, kultura osobista, otwartość. Mile widziane prawo jazdy KAT. B. Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, ubezpieczenia.
CONSILIUM BONUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-01 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa komputera, wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Lublin (lubelskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

prace związane z remontem dachów, gładzenie papy termogrzewalnej, wykonanie obróbek dekarskich
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ALPINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-18 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowaniu potraw, wstępna obróbka warzyw, utrzymywanie w czystości stanowiska pracy
PAPROCKA AGNIESZKA WADAN - 2016-08-17 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed