Praca INSPEKTOR DS. EKSPLOATACJI Kwidzyn ZARZĄD MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W GDAŃSKU

GRUDZIĄDZKA 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
a) utrzymywanie w należytym stanie techniczno eksploatacyjnym oraz właściwa konserwacja i eksploatacjaurządzeń melioracji wodnych podstawowych, śródlądowych wód powierzchniowych stanowiących własność publiczną, istotnych dla regulacji stosunków wodnych na potrzeby rolnictwa, jezior oraz urządzeń ochrony przeciwpowodziowej na terenie powiatu kwidzyńskiego;b) prowadzenie całokształtu prac związanych z konserwacją urządzeń melioracyjnych;c) prowadzenie samochodu służbowego, jego eksploatacji i utrzymanie w dobrym stanie technicznym,d) sporządzanie decyzji administracyjnych,e) uczestnictwo w postępowaniach administracyjnych,f) opiniowanie projektów technicznych,g) opiniowanie i udział w zleconych podziałach, wydzieleniach geodezyjnych,h) prowadzenie ewidencji wód, urządzeń wodnych oraz zmeliorowanych gruntów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. EKSPLOATACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: technik inżynierii środowiska i melioracji*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
a) wykształcenie min. średnie, /w przypadku wykształcenia średniego min. 3-letni staż pracy/,b) znajomość ustawy prawo wodne,c) znajomość zagadnień związanych z wydawaniem decyzji administracyjnych,d) znajomość obsługi pakietu MS Office,e) znajomość zagadnień dotyczących melioracji i gospodarki wodnej oraz postępowania administracyjnego,f) doświadczenie w instytucjach samorządowych,g) dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, staranność, obowiązkowość, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy:
ZARZĄD MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W GDAŃSKU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Adres pracodawcy:
SUCHA 12, 80-531 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne przesłać na adres e-mail: kadry (at) zmiuw.gda.pl do dnia 10.12.2015 r.Szczegółowe informacje dot. zgłoszenia oferty na stronie internetowej www.zmiuw.gda.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Adres strony pracodawcy: http://www.zmiuw.gda.pl

Ulica pracodawcy: SUCHA

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik inżynierii środowiska i melioracji*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015