Praca INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI Dzierżoniów kontakt przez PUP

Stanowisko: INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: inspektor ds. administracji

Data publikacji: 2016-01-25

Lokalizacja: Dzierżoniów (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 7

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - do 1 000 PLN

MONTAŻ ORAZ DEMONTAŻ URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH (WIND); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, 2 LATA PRAKTYKI PRZY MONTAŻU DŹWIGÓW (WIND); PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - KURIER (30-) - od 2 000 PLN

rozwożenie paczek
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Tarnów (małopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie miejsca na położenie materiałów budowlanych; ustawianie rusztowań i pomostów; murowanie; wykonanie zbrojeń-montowanie belek stalowych stropów; przygotowanie zapraw tynkarskich; usuwanie ubytków ścian, wykonanie podkładów pod tynki szlachetne.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Szczawin Kościelny (mazowieckie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

wylewanie posadzek
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Twierdziń (kujawsko-pomorskie)

LEVEL DESIGNER - od 2 200 PLN

skryptowanie poziomów gry w silniku spark, tworzenie animacji i efektów specjalnych
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Stare Babice (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łuków (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace pomocnicze i porządkowe w Przedszkolu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Leśmierz (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Sierpc (mazowieckie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

opieka i nadzór nad pracą osób starszycvh, pomoc w codziennych czynnościach, organizacja czasu wolnego
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK DS. TWORZENIA OFERT SYSTEMÓW FOTOWOLTANICZNYCH - 997,4 PLN

tworzenie baz potencjalnych klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Dziemięrzyce (małopolskie)

SPECJALISTA DS. EDUKACJI PLASTYCZNEJ. - 997,4 PLN

Prowadzenie zajęć plastycznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Miechów (małopolskie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII/DOPOSAŻENIE/17/ 1982 - od 2 000 PLN

przygotowanie posiłków deserów pracownik pomocniczy w kuchnii
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 900 PLN

obsługa klienta w aptece
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

OPERATOR SZYDEŁKARKI PIERŚCIENIOWEJ STEROWANEJ NUMERYCZNIE - od 13,5 PLN

Organoleptyczna klasyfikacjia surowca wejściowego pod względem podziału na przędze naturalne, sztuczne i syntetyczne oraz pod względem podziału na jedwabie techniczne i przędze konwerterowane.Obsługa komputera sterującego maszyny wyposażonej w system MILLENIUM 6.1 - odczytywanie kodów błędów i awarii - wgrywanie wzorów Obsługa sterownika pompy smarowania centralnego typu PULSONIC oraz UNIWAVEPrzewlekanie i wprowadzanie nitki w obszar dziania - układ cylindra, w obszar dziania - układ tarczy oraz wątku wypełniającego.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Czyżeminek (łódzkie)

NAUCZYCIEL CHEMII - 906 - 1 243 PLN

nauczanie chemii w gimnazjum
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Serokomla (lubelskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO I POKREWNI - 997,4 PLN

Przygotowanie drewna do obróbki. Pomoc przy obróbce drewna. Załadunek drewna. Przyjęcie i przygotowywanie surowca i ocena jakości.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Przeworno (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 500 PLN

Rozwożenie towaru (Kraków i okolice ) - leki.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Konary (małopolskie)

KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

prowadzenie ewidencji księgowej, raporty obrotu towaru, zatwierdzanie dokumentów finansowych, wprowadzanie faktur, dekretowanie pism, sporządzanie rejestru sprzedaży i zakupu vat, naliczanie marż własnych i odchyleń kredytowych
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Miastko (pomorskie)

ASYSTENT MENADŻERA - od 4 250 PLN

wspieranie managera, odpowiedzialność za realizację celów produkcyjnych, ciągła kontrola procesu wtrysku i jego rozwój, dążenie do ciągłej optymalizacji procesu, raportowanie wskaźników
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Skoczów (śląskie)

KELNER - od 1 200 PLN

obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Mikołów (śląskie)

sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Lębork (pomorskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY/STAŻ - 997,4 PLN

udział w opracowaniu wewnętrznych zarządzeń, instrukcji i regulaminów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Lublin (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 2 880 PLN

Montaż ślusarskiego wyposażenia statków i obiektów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gdynia (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 010 PLN

OBSŁUGA PROGRAMU KOMPUTEROWEGO DO REJESTRACJI, KASY FISKALNEJ I TERMINALA PŁATNICZEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY,WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ ORAZ TERMINALA
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)