Praca INSPEKTOR BIURA OBSŁUGI KLIENTA Olsztyn Przedsiębiorstwo "RESMA" Sp. z o.o.

Obrońców Tobruku 5, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie zleceń na naprawy mechaniczne pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo "RESMA" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Obrońców Tobruku

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej