Praca INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

Wynagrodzenie: od 2 600 PLN

Zakres obowiązków: Inspektor BHP

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie - studia podyplomowe BHP, znajomość przepisów BHP, obsługa komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016

Podobne oferty pracy

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

pon - pt 8.00 - 15.35, 7.00 - 14.35, 10.25 - 18.00
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Opole (opolskie)

OPERATOR KOMÓRKI PRODUKCYJNEJ - do 12,8 PLN

Ręczne prace transportowe, praca stojąca, praca zmianowa, obsługa linii produkcyjnej, kontrola wykonanego produktu, ważenie wykonanego produktu, umieszczanie surowca w maszynie, obróbka surowca.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI KASJERZY I SPRZEDAWCY BILETÓW - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Łobez (zachodniopomorskie)

KRAWIEC (DOFINANSOWANIE) - od 1 850 PLN

szycie firan, zasłon, pościeli
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA ODZIEŻY I TEKSTYLIÓW - od 950 PLN

Praca na targowisku i bazarze, wymagana duża samodzielność, komunikatywność, rozładunek i załadunek towarów, znajomość języka ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Pułtusk (mazowieckie)

NAUCZYCIEL MECHANIKI MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 265 PLN

nauczanie mechaniki w technikum
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

KSIĘGOWY ( PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI) - 997,4 PLN

dekretacja dokumentówprowadzenie ewidencji księgowejdekretacja i wprowadzanie do systemu wyciągów bankowychewidencjonowanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zaboiegów kosmetycznych w szczególności maniciure i pedicure. Praca w wymiarze 1 etatu w godz. od 11.00 do 19.00. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, ewentualnie kurs kosmetyczny, nie konieczne doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Żukowo (pomorskie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 2 800 PLN

przygotowanie konstrukcji do malowania (szlifowanie, odtłuszczanie). Malowanie agregatem hydrodynamicznym (czyszczenie i konserwacja)
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW MARKI LAND ROVER I JAGUAR - od 2 500 PLN

Weryfikacja usterek, naprawa aut marki Land Rover i Jaguar
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wieliczka (małopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

obsługa solarium
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Proszowice (małopolskie)

SPAWACZ - od 1 750 PLN

Spawanie konstrukcji i elementów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Stróżewko (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Góra (dolnośląskie)

KSIĘGOWY (270 I) - od 1 850 PLN

Prace interwencyjneProwadzenie pełnej księgowościFundacji, Rozliczenia podatkowo-księgowe, pełny zakres dokumentacji pracowniczej oraz ZUS
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Otwock (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY ( 3 Y REZ.FP. ART.49 ) - od 2 000 PLN

oferta robót publicznychskierowana do osób bezrobotnych - art.49 : uzupełnianie ubytków drogowych, koszenie poboczy, naprawa oznakowania, sprzątanie, prace przy akcji zima
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Karczew (mazowieckie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 1 800 PLN

ewidencjonowanie czasu pracy pracowników;zamawianie towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami;analizowanie wyników ekonomicznych;ustalanie zakresu obowiązków i odpowiedzialności na poszczególnych stanowiskach pracy;prowadzenie rekrutacji i szkoleń;kontrolowanie i aktualizowanie stanów magazynowych;monitorowanie cen produktów przeznaczonych do sprzedaży w celu zapewnienia ich zgodności z cenami w systemie;tworzenie i nadzorowanie procedur związanych z jakością obsługi
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Olsztyn (śląskie)

INKASENT - 997,4 PLN

dokonywanie okresowych odczytów stanu wodomierzy
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Bolesław (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

obsługa programów komputerowych,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Biskupice (małopolskie)

KIEROWNIK SALONU - od 1 850 PLN

ZARZĄZDANIE SALONEM SPRZEDAŻY ORAZ ZESPOŁEM PRACOWNIKÓW.REALIZACJA PLANÓW SPRZEDAŻOWYCH,UTRZYMANIE WYSOKICH STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA,MOTYWOWANIE I OCENA PRACOWNIKÓW,PLANOWANIE CZASU PRACY PODLEGŁEGO ZESPOŁU
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Skierniewice (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - 1 OSOBA - od 2 200 PLN

wykonywanie różnych zabiegów z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, ;aseroterapii, masaż
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR MASZYN - do 2 000 PLN

Obsługa maszyn plastrujących i wiórkujących (oferta dla osób bezrobotnych przed 30 rokiem życia)
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

operator wózka widłowego - refundowane
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW SPOŻYWCZYCH - od 13 PLN

załadunek ciasta, dobór parametrów pracy maszyny, odkładanie odbiór gotowych wyrobów
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace remontowo-porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wągrowiec (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Godkowo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Opoczno (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porzadkowe w budynkach i na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Górowo Iławeckie (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

- transport sprzętu i towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Nieledwia (śląskie)