Praca INSEMINATOR DROBIU Janków Przygodzki FERMA DROBIU Bożena Korczewska-Mędzkiewicz

Sosnowa 13b, 63-421 Janków Przygodzki, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: solidność, pracowitość

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSEMINATOR DROBIU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Janków Przygodzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przygodzice

Zawód: pracownik wylęgarni drobiu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: chęć do pracy

Nazwa pracodawcy: FERMA DROBIU Bożena Korczewska-Mędzkiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny: 502-174-436

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Przygodzice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Janków Przygodzki

Ulica pracodawcy: Sosnowa

Numer budynku pracodawcy: 13b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik wylęgarni drobiu

Podobne oferty pracy

MURARZ - ZBROJARZ - od 2 000 PLN

zbrojenie i murowanie fundamentów i ścian
Usługi Remontowo-Budowlane Janusz Magrzyk - 2016-02-16 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 12 PLN

uprawnienia SEP do 1 kV,miejsce pracy: Ostrów Wlkp.,
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Spółka z o.o - 2016-09-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld E.Leclerc Ostrów Wielkopolski. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-05-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 100 PLN

chęć do pracy,uprawnienia na wózek widłowy,2 zmiany: 8-16; 11-19
DLH Poland sp. z o.o. - 2016-04-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - MALARZ BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowekierunek budowlany
PHU MALMAX- OKNA Aneta Wróbel - 2017-04-19 - Przygodzice (wielkopolskie)

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Lokal Ostrów Wielkopolski. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-06-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż oferowanych produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

MONTER MECHANIKI - od 2 500 PLN

umiejętność czytania dokumentacji mechanicznej i technicznej, znajomość zasad montażu mechaniki, prawo jazdy kat. B
TRASKO AUTOMATYKA Sp. z o. o. - 2016-04-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

wykształcenie min. zawodowe, wymagane doświadczenie w zawdzie , osoba zarejestrowana w PUP z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

FRYZJER/KA - od 925 PLN

wyksz. zawodowe, doświadczenie na ww stanowisku, 1/2 etatu
Salon Fryzjerski JULIA Grażyna Zawidzka - 2016-06-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie zamówień
Cukiernia - Piekarnia Jacek Romanowski Spółka Jawna - 2016-10-24 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

sprzedaż materiałów budowlanychwykształcenie min. średnie mile widziane - kierunek budowlanyobsługa komputeramile widziana znajomość programu Subiekt
Centrum Budowlane Lamki Krzysztof Ignasiak - 2016-07-27 - Lamki (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 462,5 PLN

mile widziane prawo jazdy kat. B,1/4 etatu,miejsce pracy: teren Ostrowa Wielkopolskiego
AGNIESZKA MENSFELD PROFESJONALNE CZYSZCZENIE - 2016-09-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

fast foodwykształcenie bez znaczeniaksiążeczka sanepidowska
PHU SMART Jakub Wojtasiak - 2016-11-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

zdolności manualne, obowiązkowość, pracowitość, dyspozycyjność;sortowanie i krojenie owoców i warzyw świeżych i mrożonych, rozkładanie, pakowanie towaru, dbanie o czystość maszyn
Zamrażalnia Owoców I Warzyw Wiktor Tyc Sp. z o.o. - 2017-04-21 - Kościuszków (wielkopolskie)

BRUKARZ/POMOCNIK BRUKARZA - 2 000 - 3 500 PLN

wymagane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku1 zmiana: 7-15wynagrodzenie: od 2000 do 3500 zł brutto (w zależności od umiejętności)
PRZEMYSŁAW BABRAL "INBUD" - 2017-04-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

prawo jazdy kat. C+E
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IMPORT-EKSPORT - 2016-03-07 - Śliwniki (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT.B - od 1 850 PLN

wyk. średnie, prawo jazdy B, kierowca Busa do 3,5 tony, z dowiadczeniem min. 3 lata, świadectwo kierowcy, znajomość j. rosyjskiego, trasy Europa Zachodnia i Rosja, dośw. na wskazanych trasach.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ociąż (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWA - od 2 200 PLN

wykształcenie min. średnie mile widziane o kierunku ekonomicznym, wymagana biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, mile wiedziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku1 zmiana: 8-16wynagrodzenie: 2200 zł brutto
GOLIAT Sp.zo.o. - 2017-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - przygotowanie stanowiska pracy lekarza stomatologa, asysta podczas wykonywania zabiegów, mycie , dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, przygotowanie materiałów na zlecenie lekarza, przygotowanie materiałów opatrunkowych, utrzymanie stanowiska pracy i gabinetu w należytej czystości, rejestracja pacjentów, Czynniki chemiczne: środki dezynfekcyjne,Czynniki biologiczne: HBV, HCV, HIV,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - pomoc w pracy nauczyciela przedszkola w zakresie realizacji zadań dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych z dziećmi przedszkolnymi, uczestniczenie w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez nauczyciela oraz pomoc w ich organizacji, udział w przygotowaniu pomocy dydaktycznych wykorzystywanych na zajęciach edukacyjnych, spełnianie czynności opiekuńczo-obsługowych w stosunku do dzieci mniej sprwanych ruchowo, uczestniczenie w organizacjach przez przedszkole formach aktywności ruchowej, utrzymywanie czystości w powierzonych pomieszczeniach, wykonywanie innych czynności przydzielonych, poleconych przez dyrektora. Na stanowisku wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Przygodzice (wielkopolskie)

KONSTRUKTOR MECHANIKI - od 4 500 PLN

projektowanie w programie SolidWorks, biegła znajomość dokumentacji technicznej, projektowanie maszyn,modelowanie brył 3D, wykonywanie dokumentacji płaskiej, wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne, wykonywanie projektów maszyn, wykonywanie dokumentacji technicznej, modyfikacje istniejących projektów w zakresie ustalonych zmian technicznych,umowa na okres próbny, nast. na czas nieokreślony
TRASKO AUTOMATYKA Sp. z o. o. - 2015-11-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E - 2 500 - 4 000 PLN

prawo jazdy C+E, min. 1 rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym,mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy
Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług Stanisław Horyza - 2016-06-06 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

sprzedaż aut
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SZWACZKA STOJĄCA - od 1 850 PLN

umiejętność pracy w grupie, dobra organizacja pracy, podstawowa znajomość obsługi maszyny do szycia,szycie, kontrola jakości, dostarczanie i odbiór surowca, oznaczanie pikówki, paneli, cięcie taśmy zamkowej, nabijanie suwaka.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Skalmierzyce (wielkopolskie)

ELEKTRYK, POMOCNIK ELEKTRYKA - od 2 500 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych
A2T Sp.zo.o. - 2017-03-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Sprzedaż w sklepie spożywczo przemysłowym
JANUSZ ŚWIATŁY "PPHU MITA II" JANUSZ ŚWIATŁY - 2016-10-07 - Wtórek (wielkopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

wykształcenie mile widziane kierunkowe (tapicer), mile widziane doświadczenie, sumienność, dokładność, odpowiedzialność. Tapicerowanie i wykonywanie mebli tapicerowanych
Wożniak Mateusz MEBLE "MATIM" - 2016-03-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - poznanie zasad funkcjonowania firmy budowlanej, zasad bhp i ppoż, organizacja stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska oraz ergonomii, wykonywanie podstawowych czynności księgowych zgodnie z przepisami prawa rachunkowego, podatkowego oraz wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w firmie,, przyjmowanie, segregowanie dokumentów pod względem rodzaju, sprawdzanie faktur z zamówieniem, WZ oraz wyceną, nauka wystawiania fakur oraz nauka księgowanie dowodów księgowych, przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy towarów i usługi wynikajace z zatwierdzonych dowodów księgowych oraz wprowadzanie do programu SUBIEKT GT>, sprawdzanie bieżących rozrachunków pod wzgledem zgodności wartości faktury z zapłatą i terminem realizacji oraz wyjaśnienie rozbieżności we wskazanym zakresie, sporzadzanie raportów oraz zestawień, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia korespondencji z kontrahentami, urzedami, bankami, wypełnianie formularzy podatkowych, archiwizowanie dowodów księgowych. Praca przy komputerze - ok 4 h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Przygodzice (wielkopolskie)