Praca INKASENT Gubin LIRECO ECO MAGDA KOMAJDA

Miejsce pracy:
66-620 Gubin, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: wykonywanie odczytów gazowych w Gubine

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1,4 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1.40 brutto za 1 odczyt licznika

Nazwa stanowiska: INKASENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gubin

Zawód: inkasent

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1,4 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie mile widziane

Nazwa pracodawcy: LIRECO ECO MAGDA KOMAJDA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Grochowa 10, 81-017 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Grochowa

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: inkasent