Praca INFORMATYK Racibórz kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
planowanie pracy,bieżąca obsługa awarii sprzętu komputerowego,opieka nad sprzętem IT

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: raciborski

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Racibórz

Klasztorna 9, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: raciborski

Gmina pracodawcy: Racibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racibórz

Ulica pracodawcy: Klasztorna

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Centrum Handlowe

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Racibórz

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Podobne oferty pracy

TOKARZ / FREZER - od 1 850 PLN

Mile widziane doświadczenie zawodowe
"CARBO - GRAF" Sp. z o. o. - 2016-12-14 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Ekspozycja towarów na pułkach,sprzedaż towarów.
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KASJER - do 9 PLN

obsługa stanowiska kasowego w markecie
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Bytom (śląskie)

CIEŚLA - DEKARZ - od 1 850 PLN

Doświadczenie jako cieśla lub dekarz.Mile widziane osoby po szkole budowlanej
"DACH-BUD" Zakład Usługowo-Handlowy Olewiński Sławomir - 2015-12-04 - Racibórz (śląskie)

KASJER/KA - od 10 PLN

Obsługa klienta na kasie, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2016-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU / MIELEC - 8 - 9 PLN

Wykładanie towaru w supermarkecie
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Mielec (podkarpackie)

KONSULTANT - 9 - 16 PLN

kontakt z klientem -ustalanie warunków wspólpracy
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA GAZET - do 1 PLN

sprzedaz gazet
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

LOGISTYK - 2 000 - 3 500 PLN

kreowanie i realizacja polityki handlowej sieci sklepów, zapewnienie optymalizacji warunków zakupów i rentowności poprzez skuteczne negocjacje z dostawcami, bieżąca analiza wyników sprzedaży
kontakt przez OHP - 2016-08-03 - Krosno (podkarpackie)

HOSTESSA - od 11 PLN

promocja wyrobów czekoladowych
kontakt przez OHP - 2016-10-28 - Częstochowa (śląskie)

WYCHOWAWCA W NOCLEGOWNI - od 12 PLN

Wykształcenie średnie, mile widziany ukończony kurs pomocy przedmedycznej
Stowarzyszenie Przyjaciół Człowieka "Tęcza" - 2016-09-19 - Racibórz (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów Kaufland na terenie całego kraju, uzupełnianie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Rokszyce (łódzkie)

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY - od 1 PLN

Pozyskiwanie nowych konsultantek
kontakt przez OHP - 2016-05-19 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ PCW (KIETRZ, GŁOGÓWEK) - od 2 057 PLN

- odczytywanie dokumentacji technicznej, - nadzorowanie pracy maszyn , - obsługa komputera, - przygotowanie i zabezpieczenie materiałów, - wykonywanie ręcznej i mechanicznej obróbki, - szklenie stolarki okiennej i drzwiowej, - kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Kietrz (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, towarowa nie sklepuprace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Hel (pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNOWY-KONTROLA JAKOŚCI - 11 - 12 PLN

- KONTROLA JAKOŚCI CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH- ANALIZA WAD PRODUKTÓW
kontakt przez OHP - 2016-05-23 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 884 PLN

Praca na kuchni, na kasie, obsługa klientów.
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY-STAŻYSTA - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. "B", rzetelność, terminowość, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Racibórz (śląskie)

PAKOWANIE KOSMETYKÓW - 8 - 9 PLN

pakowanie artykułów
kontakt przez OHP - 2016-10-14 - Osieczna (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 1 850 - 1 980 PLN

montaż siedzeń samochodowych, zagłówków, podłokietników, poszyć na fotele, obsługa linii produkcyjnej, maszyn, wypełnianie pianką siedzeń samochodowych.
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Tychy (śląskie)

KELNER - 12 - 13 PLN

obsluga klienta, wydawanie posilkow, utrzymanie porzadku
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Bielsko-Biała (śląskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

ewidencja kartotek pacjentów ambulatoryjnych, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie dokumentacji, sporządzanie różnego rodzaju raportów, zestawień, statystyk
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sosnowiec (śląskie)

ZBIÓR TRUSKAWEK - do 2 PLN

zbiór truskawek
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Nowa Słupia (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów, utrzymywanie porządku i czystości na stoisku, obsługa kasy fiskalnej i wspomaganie pracy innych działów w sklepie w razie potrzeby.
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,67 PLN

praca w magazynie produkcyjnym
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Łężyce (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 000 PLN

SPRZEDAŻ , POZYSKIWANIE KLIENTÓW, OBSŁUGA SIECI HANDLOWYCH,
P.H.U."GAMAX"DOROTA ZAJĄC - 2016-04-18 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 12 - 14 PLN

obrabianie wyrobów gotowych, demontaż wadliwych wyrobów, umieszczanie detalu w opakowaniu
kontakt przez OHP - 2016-04-29 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 118 PLN

pomoc prz montażu i demontażu miasteczka
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Iława (warmińsko-mazurskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

Praca na promocji - degustacja.
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Prace związane z przeglądami maszyn elektrycznych i ich konserwacją.Wykszt. zawodowe kierunkowe elektromonter, elektromechanik, elektronik, automatyk, uprawnienia SEP do 1 kV, doświadczenie mile widziane, wiedza z zakresu metrologii elektrycznej
ODLEWNIA RAFAMET Spółka z o. o. - 2017-02-10 - Kuźnia Raciborska (śląskie)