Praca INFORMATYK PROGRAMISTA Pawłówko MAREK TRZYNSKI BRODNET-APLIKACJE INTERNETOWE

Bydgoska 14/114, 89-620 Pawłówko, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Programowanie stron oraz systemów webowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK PROGRAMISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pawłówko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: programista aplikacji

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe i znajomość j. angielskiego. Umiejętność pracy w grupie.(nr oferty 87.2015.AK).

Nazwa pracodawcy: MAREK TRZYNSKI BRODNET-APLIKACJE INTERNETOWE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pawłówko

Ulica pracodawcy: Bydgoska

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: programista aplikacji