Praca IMR-EKSPERT Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: IMR-EKSPERT

Wynagrodzenie: od 18 000 PLN

Zakres obowiązków: ocena użyteczności tworzonych przez zespół Market Risk modeli, przeprowadzanie analizy ryzyka dla wybranych modeli, przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie, sprawdzanie czy modele są dobrze zrozumiałe i przedstawione oraz, ze są zgodne z Regulacjami Group Standard Manual and Markets IMR Policy, raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowanie update'ów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami , szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli, umiejętność przedstawienia analitycznych problemów i syntezy analizy w sposób zrozumiały dla innych zespołów.

Data publikacji: 2016-04-06

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
ocena użyteczności tworzonych przez zespół Market Risk modeli, przeprowadzanie analizy ryzyka dla wybranych modeli, przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie, sprawdzanie czy modele są dobrze zrozumiałe i przedstawione oraz, ze są zgodne z Regulacjami Group Standard Manual and Markets IMR Policy, raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowanie update'ów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami , szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli, umiejętność przedstawienia analitycznych problemów i syntezy analizy w sposób zrozumiały dla innych zespołów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: IMR-EKSPERT

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunek: matematyka - statystyka, 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analizy matematycznej i finansowej, uprawnienia: BASEL II/ III/ Nowa umowa kapitałowa

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie