Praca HYDRAULIK Skarszewy HARTUNA SP. Z O.O.

Drogowców 2, 83-250 Skarszewy, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - montaż instalacji sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarszewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarszewy

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Hydraulik (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: HARTUNA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Skarszewy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarszewy

Ulica pracodawcy: Drogowców

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik