Praca HYDRAULIK Sanok Firma Usługowo-Handlowa Kondyjowski Jacek

Miejsce pracy: 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sanok

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Firma Usługowo-Handlowa Kondyjowski Jacek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Adres pracodawcy:
38-505 Nagórzany 86, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Bukowsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nagórzany

Numer budynku pracodawcy: 86

Profil działalności pracodawcy: Roboty budowlano- montażowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik