Praca HYDRAULIK Kalisz ROMAN ŚWIĄTEK INSTAL-METAL-PLAST ZAKŁAD HYDRAULICZNY

KUBUSIA PUCHATKA 1, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prace hydrauliczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kalisz

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunek - instalacje sanitarne lub dyplom czeladnika w kierunku instalacje sanitarne

Nazwa pracodawcy:
ROMAN ŚWIĄTEK INSTAL-METAL-PLAST ZAKŁAD HYDRAULICZNY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: KUBUSIA PUCHATKA

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż obuwia
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA ZAWODOWY - od 2 100 PLN

Prowadzenie poradnictwa zawodowego dla młodzieży w wieku 15-25 lat przede wszystkim w formie moblinej, w tym dla: a) bezrobotnych i poszukujących dalszych możliwości kształcenia lub wchodzących na rynek pracy i mających trudności w odnalezieniu się na nim b) młodzieży szkolnej - stojącej przed wyborem dalszego kierunku kształcenia lub zawodu.
OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA - 2016-07-15 - Kalisz (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 050 PLN

Prace remontowe, budowlane, wykończeniowe w budynkach
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - od 1 750 PLN

Kontrola jakości produktów.
NEWPLAST POLAND Sp. z o.o. - 2015-12-02 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PIELĘGNACJI ZIELENI - od 2 000 PLN

Utrzymanie czystości, pielęgnacja zieleni.
FIRMA HANDLOWA MG MARIA GULCZYŃSKA - 2016-12-13 - Kalisz (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Renowacja pianin i fortepianów.
PIANO GRUPPE ADAM ŻMURKIEWICZ - 2016-12-01 - Kalisz (wielkopolskie)

LOGISTYK SKLEPU / MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Przyjmowanie towaru, kontrola towaru, obsługa zamówień klienta.
LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o. - 2016-12-12 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOCNIK KONSERWATORA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

Prace pomocnicze przy konserwacji, montażu wind osobowych.
INVEST LIFT MARCIN OBAŁA - 2016-05-30 - Kalisz (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kalisz (wielkopolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Prace biurowe, organizacja transportu.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kalisz (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Rozwożenie towaru na terenie Polski.
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY Tomasz Chabierski - 2016-09-16 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prace biurowe, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kalisz (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 7 000 PLN

wg stanowiska
ATRAM-BUD Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI KOŁOWEJ - od 2 775 PLN

Operator koparki kołowej.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Krzysztof Wanat - 2015-11-17 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ / KA - od 2 000 PLN

Sprzątanie klatek schodowych w blokach
JANUSZ LEWANDOWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JALMAX - 2017-04-13 - Kalisz (wielkopolskie)

MONTER KIEROWCA - od 3 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie całej Polski.
EKOSOLARY IRENEUSZ JÓŹWIK - 2017-02-20 - Kalisz (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 2 200 PLN

Mozliwość pyuczenia do zawodu. Wynagrodzenie od 2000-2600 brutto
ELPROMONT MAGDALENA GUCZE Sp. z o.o. Wolsztyn - 2016-05-18 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - 2 600 - 3 600 PLN

Rozwożenie towarów, Praca na terenie Kalisza i okolic.
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AR-JA-GO M. ŻARNECKA, J. GABRYŚ SPÓŁKA JAWNA - 2017-02-03 - Kalisz (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż towaru
SKLEP SPOŻYWCZY FILIPO MARIUSZ EFEMBERG - 2016-12-29 - Kalisz (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 2 000 PLN

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych.
Instalatorstwo sanitarne Gazowe C.O. J. Michalowski - 2016-08-19 - Krobia (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 2 400 PLN

montaż instalacji co. (wodno-kanalizacyjnej)
MIR MOTO INSTAL Mirosław Kubś - 2015-12-03 - Justynów (łódzkie)

HYDRAULIK - do 2 000 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; wymagane doświadczenie; mile widziane prawo jazdy kat. B; brak nałogów; jedna zmiana; miejsce pracy: teren śląska
ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY KASPRYSZYN JAN - 2016-02-01 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Prace związane z utwardzaniem gruntu za pomocą walca drogowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Kalisz (wielkopolskie)

HYDRAULIK - 1 850 - 4 000 PLN

wykonywanie instalacji hydralicznych: co, wod-kan, gaz, wysokość wynagrodzenia uzalezniona od doswiadczenia i kwalifikacji
FHU HYDROTERM - 2016-08-08 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

TAPICER MEBLOWY DO PRZYUCZENIA - od 2 500 PLN

Praca przy produkcji mebli tapicerowanych.
MEBLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-04 - Kalisz (wielkopolskie)

HYDRAULIK - 2 500 - 3 000 PLN

Prace hydrauliczne. Umowa zlecenie lub o pracę.
ECOBUDREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-22 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 200 PLN

produkcja Cad Cam, odlewy metalowe, telskopy, szkielety
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kalisz (wielkopolskie)