Praca HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI HYDRAULICZNYCH Śliwniki MARIUSZ NOWICKI NOW INSTAL

NOWA 20, 63-460 Śliwniki, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI HYDRAULICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Śliwniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowe Skalmierzyce

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAKTYKA NA WW.STANOWISKU

Nazwa pracodawcy: MARIUSZ NOWICKI NOW INSTAL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą lub o przesłanie aplikacji na podany adres email

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Nowe Skalmierzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śliwniki

Ulica pracodawcy: NOWA

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 850 PLN

wykształcenie min. zawodowe, 6 miesięcy doświadczenia na w/w stanowisku, znajomość języka ukraińskiego, dobra sprawność manualna, praca przy uboju drobiu i obróbka poubojowa (segregowanie, ważenie, porcjowanie).
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Świeca (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - naprawa pojazdów samochodowych, dokonywanie wymiany oleju i płynów, wykonywanie prac demontażowo-mechanicznych, naprawa, konserwacja pojazdów, mycie i czyszczenie podzespołów samochodowych, dbanie o czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

FRYZJER/KA - od 1 750 PLN

wyksz. zawodowe-kierunkowe, dyspozycyjność, chęci do pracy
Marta Kmiecik - Michalak PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE - 2015-12-02 - Moszczanka (wielkopolskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

może być osoba do przyuczenia, chętna do pracy
ŚLUSARSTWO Kryściak Mieczysław - 2017-02-06 - Przybysławice (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Orło (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA- STAŻ FP - 997,4 PLN

Staż- sprzatanie i utrzymanie w czystości powierzchni w przydzielonych pomieszczeniach; codzienne opróżnianie koszy i pojemników na śmieci z odpadów i makulatury i ich wynoszenie do kontenerów; codzienne mycie wszystkich urządzeń sanitarnych, luster oraz podłóg w przydzielonych pomieszczeniach; sprawdzanie przed opuszczeniem budynku Stacji m. in. zamknięcie okien, zakręcenie kranów, wyłączenie aparatury elektryczno- energetycznej i gazowej, wyłączenie światła, zamknięcie pomieszczeń po zakończeniu pracy;zamykanie budynku Stacji; pranie i prasowanie na potrzeby Stacji.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

wykształcenie zawodoweuprawnienia do 1kV
EL-BUD s.c. - 2017-01-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W DZIALE MAJSTERKOWANIA - od 1 850 PLN

prawo jazdy kat. Bmile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawnościmile widziana znajomość branży majsterkowania
TURKMENA Sp. z o.o. (Bricomarche) - 2016-02-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

prawo jazdy kat. C + Eświadectwo kwalifikacjidoświadczenie mile widzianewynagrodzenie 1850 + reszta składowych do uzgodnieniatrasy krajowe i międzynarodowe
Marek Michalczak FHU " 4xM " - 2016-08-08 - Masanów (wielkopolskie)

BARMAN/KA - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe- handlowe, mile widziana znajomość kasy fiskalnej, osoba do przyuczenia;osoba zarejestrowana w PUP na dzień 29.02.2016, pomiędzy 50 a 60 rokiem życia, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

mile widziane doświadczenie na ww stanowisku
MODERNA COLLEZIONE s.c. Maja Biegańska Arkadiusz Biegański - 2016-02-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

wyksz. min. zawodowe, obsługa komputera,miejsce pracy; Ostrów Wlkp.
SCANDAGRA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - od 1 850 PLN

wyksz. wyższe lub srednie techniczne, mile widziana znajomość programu typu CAD np. Autocad, prawo jazdy kat. B, prace projektowe, kosztorysowanie,edycja opisów technicznych, obliczenia techniczne;osoba zarejestrowana w PUP na dzień 06.09.2016, profil II
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowemile widziane doświadczenieprace budowlane - remonty dachów
Usługi ogólnobudowlane EXDACH Małgorzata Kmieć - 2016-02-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI KANALIZACYJNYCH I WODOCIĄGOWYCH - 1 850 - 4 500 PLN

min. 2 lata doświadczenia na stanowisku montera instalacji wod-kan,praca teren kraju;
K2 Inżynieria - 2016-08-30 - Boników (wielkopolskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ (PRACOWNIA MULTIMEDIALNO - POLIGRAFICZNA) - od 2 000 PLN

prowadzenie zajęć z osobami niepełnosprawnymi
Stowarzyszenie Pomocy Szansa - 2016-12-16 - Stare Lubiejewo (mazowieckie)

MONTER PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - STAŻ WRPO - 997,4 PLN

staż - obsługa poczty elektronicznej, obsługa urządzeń biurowych oraz specjalistycznego oprogramowania, przeszkolenie z zakresu obsługi programów i systemów oferowanych przez firmę, przeszkolenie z zakresu obsługi programow i systemów oferowanych przez firmę: kontrolery, czytniki, dialery, zasilacze, karty zbliżeniowe i breloki, elektrozawory, elektrozaczepy, triody, zapory drogowe, sygnalizatory, informatory, instalacje strukturalne i światłowodowe, obsługa linii montażu ręcznego lutowania, testowanie i serwis urzadzeń elektronicznych, archiwizowanie dokumentów, dodatkowo zakres obowiazków określa kartalne zestawienie celów, stanowiący odrębny dokument, wykonywanie poleceń przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Skalmierzyce (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 3 000 PLN

malowanie, pomoc budowlanawykształcenie zawodowemile widziane doświadczeniepraca również w delegacjiprof. II, art. 49 z wył. pkt.1, rej. na dzień 07.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Garki (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowywanie w/g nich posiłków, obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłkó, rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców, przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych, dbanie o najwyższą jakość posiłków i wydawanie ich, oszczędne gospdarowanie produktami spożywczymi i sprzętem, zabezpieczenie żywnośąci przed zepsuciem, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad bhp i ppoż oraz dyscypliny pracy, sprzątanie kuchni i stołówki, sprzątanie sali po zajęciach. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Uciechów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

minimum zawodowe, sprawność ruchowa, lekki lub umiarkowany stopien orzeczenia, zarejestrowana min. na dzien 25.05.2016
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

APARATOWY - od 1 850 PLN

normalizowanie, pasterezyowanie i obróbka surowca przyjetego na zakład
OSTROWIA Sp. z o.o. - 2016-07-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 8 PLN

Wykształcenie zawodowe, bez licencji , ochrona marketu (Galeria Ostrovia), wynagrodzenie: 8zł. netto / godz.
Konsalnet Secure Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzianością - 2015-12-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MONTAŻOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-11-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRYK / AUTOMATYK - od 3 800 PLN

wykształcenie min. średnie o kierunku elektromechanika, automatyka i pokrewne,staż pracy min. 2 lata,doświadczenie w zakresie diagnostyki w automatyce, elektryce i mechanice, szczególnie PLC (Siemens, WAGO),uprawnienia elektryczne SEP do 1kV E,mile widziane D (dozór,utrzymanie ruchu,dokonywanie bieżących przeglądów, konserwacji i instalacji urządzeń, prowadzenie dokumentacji napraw, kontrola, uzupełnianie i naprawa uziemień,działania zapobiegające awariom,dbałość o właściwy stan techniczny maszyn i urzadzeń
TRENKWALDER OUTSOURCING POLAND Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej - 2015-12-08 - Lewkowiec (wielkopolskie)

wykształcenie zawodowe lub inneobsługa komputera, znajomość branży wędkarskiej profil II, art. 49art.49
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA Z OBSŁUGĄ TRANSAKCYJNĄ - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie, gotowość do pracy w oparciu o cele sprzedażowe, umiejętność sprzedaży, budowanie trwałych relacji z klientami, komunikatywność, otwartość
OMEGA Wojciech Kościelniak - 2016-05-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO / SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

wykształcenie średnie,doświadczenie mile widziane,prawo jazdy mile widziane,może być osoba do przyuczenia,chęć do pracy
NOWA Kasprzak Tomasz - 2015-11-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

BLACHARZ-DEKARZ LUB DEKARZ - od 2 400 PLN

z doświadczeniem w zawodzie, Miejsce pracy Ostrów, Kalisz- pracodawca dowozi.
Dachpol Zakład Blacharsko - Dekarski Leszek Szypuła - 2016-03-16 - Młynów (wielkopolskie)