Praca HOSTESSA Strzyżów kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Prowadzenie degustacji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie czasowe ze stawką godzinową

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzyżów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzyżowski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Data zakończenia pracy: 15.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Strzyżów

Daszyńskiego 3, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: strzyżowski

Gmina pracodawcy: Strzyżów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzyżów

Ulica pracodawcy: Daszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy Tymczasowej

danePracodawcy_nrKraz: 11466

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Strzyżów

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

KOLPORTER ULOTEK - od 8 PLN

kolporter
kontakt przez OHP - 2016-08-03 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 000 PLN

1.Przygotowywanie surowca do produkcji.2.Obsługa pras, formowanie wyrobów ogniotrwałych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.3.Wykonywanie wymaganych czynności kontrolno-pomiarowych.4.Załadunek uformowanych wyrobów na wozach do wypalenia w piecach
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Żarów (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 800 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych, bieżąca kontrola procesu produkcyjnego, pomiar komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych.
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK SZKLARNI - do 36 PLN

PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW, ZBIORY I PIELĘGNACJA WARZYW W SZKLARNI, PIELĘGNACJA KWIATÓW
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Gdańsk (pomorskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

Liczenie towaru przy pomocy skanera
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Gliwice (śląskie)

PAKOWACZ CIASTEK - od 11,01 PLN

Pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej w systemie dwuzmianowym
kontakt przez OHP - 2016-06-24 - Katowice (śląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 170,76 PLN

praktyczna nauka zawodu
kontakt przez OHP - 2016-08-11 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

obsługa sklepu , przyjmowanie dostaw towarów, dbanie o porządek
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Głubczyce (opolskie)

ANKIETER - do 12 PLN

przeprowadznie ankiet wśród przychodniów
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Rybnik (śląskie)

KRAWCOWA /KRAWIEC - 1 850 - 2 500 PLN

szycie na maszynach overlock, szycie mundurów(odzież ciężka)
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTANIE TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH - od 500 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych, zbieranie śmieci, grabienie, plewienie
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Sosnowiec (śląskie)

ANKIETER - 100 - 200 PLN

Wypełnianie ankiet, badanie satysfakcji klientów.
kontakt przez OHP - 2016-11-30 - Przemyśl (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI, PAKOWACZ - od 12,4 PLN

Pakowanie towaru, prace na magazynie, wysyłka towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Sosnowiec (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 12 PLN

Selekcje, naprawy, sortowanie komponentów.
kontakt przez OHP - 2016-02-16 - Gliwice (śląskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

obsługa gości
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Śladków Mały (świętokrzyskie)

KIEROWCA KAT. B - od 3 000 PLN

przewożenie towarów na trasach międzynarodowych
kontakt przez OHP - 2016-09-02 - Bytoń (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO - od 4 000 PLN

administracja biurowa, zarządzanie bazą kontaktów, wspomaganie działu marketingu, zarządzanie szkoleniami, obsługa spraw bieżących
kontakt przez OHP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 13 PLN

liczenie towarów
kontakt przez OHP - 2016-01-20 - Opole (opolskie)

KASJER HANDLOWY - od 11 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

INWENTARYZATOR - od 11 PLN

Liczenie asortymentu sklepowego oraz magazynowego za pomocą skanera elektronicznego
kontakt przez OHP - 2016-09-30 - Poznań (wielkopolskie)

PAKOWACZKA - do 12 PLN

PRZEPAKOWYWANIE I ETYKIETOWANIE TOWARÓW (praca stojąca)
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 300 PLN

przewóz materiałów
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ANIMATOR-KOORDYNATOR - od 1 850 PLN

ANIMACJA CZASU WOLNEGO-Prowadzenie zajęć z dziećmi i dorosłymi.
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Żuławka (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 200 PLN

sprzedaż, promocja
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 8 PLN

SPRZEDAWCA
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Leszno (wielkopolskie)

HOSTESSA - 10 - 11 PLN

rozdawanie materiałów informacyjnych
kontakt przez OHP - 2016-09-02 - Sochaczew (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

KONTROLA JAKOŚCI PRODUKTÓW
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

OPERATOR LINII AUTOMATYCZNEJ - od 1 850 PLN

montaż elementów metalowych do foteli samochodowych oraz montaż zagłówków
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Tychy (śląskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 10,4 - 12,5 PLN

Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed