Praca HOSTESSA- ROZNOSZENIE ULOTEK Szczecin kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: roznoszenie ulotek wśród klientów Galerii Gryf

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godzinowy 8zł/h brutto

Nazwa stanowiska: HOSTESSA- ROZNOSZENIE ULOTEK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 PLN

Data zakończenia pracy: 11.04.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: uczciwość, odpowiedzialność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

Dworcowa 19, 70-206 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: handlowo-usługowa

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Szczecin

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

lutowanie , zgrzewanie , pakowanie, kontrola jakości , wytwarzanie akumulatorów do przemysłu samochodowego.
kontakt przez OHP - 2016-02-25 - Gliwice (śląskie)

MERCHANDISER - 500 - 1 800 PLN

Wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych, ustawienia produktów i estetykę ekspozycji, wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI (LESKO, BRZOZÓW) - 13 - 15,6 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2017-03-08 - Brzozów (podkarpackie)

OSOBA DO ROZNOSZENIA ULOTEK - od 320 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Brzeg (opolskie)

KSIĘGOWY - do 1 980 PLN

OBSŁUGA PODMIOTÓW SEKTORA MSP W ZAKRESIE KSIĘGOWOŚCI, PODATKÓW, KADR I PŁAC, SPRAWOZDAWCZOŚĆ GUS
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK ZMIANY W RESTAURACJI FAST FOOD - od 1 500 EUR

Jako kierownik zmiany pracownik będzie miał możliwość awansowania na kolejne szczeble kariery zarządzania w firmie. W pracy potrzebne będą cechy taki jak ambicja, duża wydajność oraz staranność w wykonaniu swoich obowiązków. Zadania kierownika częściowo związane są z obszarem pracy asystenta i wspieranie go. Do zadań należeć będzie także zarządzanie personelem i zmianami pracy oraz pośrednio zapewnienie przepływu personelu operacyjnego.
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Niemcy (Niemcy)

SPRZEDAWCA 1/2 - od 1 000 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, WYKŁADANIE TOWATRU;WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, PRZED SPOTKANIEM KONTAKT TELEFONICZNY
SPRZEDAŻ WARZYW I OWOCÓW MIROSŁAWA STEFANIA LISOWSKA - 2017-02-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTANIE ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO - do 1 850 PLN

Sprzątanie zakładu produkcyjnego (mięsnego), mycie urządzeń, naczyć po skończonej produkcji
kontakt przez OHP - 2016-02-12 - Rylowa (małopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Wypiekanie i dekoracja ciast, tortów i bez
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Rzeszów (podkarpackie)

KUCHARZ - od 11 PLN

-przygotowywanie produktów zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich najwyższą jakość
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 1 400 PLN

SPAWANIE ELEMENTÓW METALOWYC;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UPRAWNIENIA DO SPAWANIA METODĄ 135, 136, 138,131 (PRS LUB TUV) STAŻ PRACY MIN. 5 LAT, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO LUB JĘZYKA ROSYJSKIEGO, PRZED WYDANIEM SKIEROWANIA PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 11,9 PLN

obsługa klienta, prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

PRACOWNIK W CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM HOLANDIA - od 1 850 PLN

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ, PAKOWANIE, SORTOWANIE
kontakt przez OHP - 2016-06-07 - Kobierzyce (dolnośląskie)

ROZKLEJANIE PLAKATÓW NA TERENIE MIASTA - od 13 PLN

rozklejanie plakatów reklamowych na terenie miasta
kontakt przez OHP - 2016-10-14 - Chełm (lubelskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE NA PODSTAWIE DOKUMENTACJI LUB SZKICÓW MEBLI SKRZYNIOWYCH, SZKIELETOWYCH I INNYCH PRZEZNACZONYCH DO WYPOSAŻENIA MIESZKAŃ, BIUR, MONTAŻ MEBLI, DOBÓR DREWNA;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO
AM MAX SP. Z O.O. - 2016-05-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-OBSŁUGA KLIENTA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA LOMBARU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI;MIEJSCE PRACY: SZCZECIN UL. BUDZISZYŃSKA 10, EMILII GIERCZAK 27
BOGUMIŁ KUŚ - 2016-05-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ARCHIWISTA DOKUMENTÓW ELEKTRONICZNYCH - do 1 PLN

znakowanie akt, naklejanie kodów skanerem, weryfikacja w systemie, przenoszenie i odnoszenie akt do archiwum, praca od 23.05-6.05 pon-pt 7.30-15.30
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK BARU-POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

POMOC KUCHENNA
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Gdynia (pomorskie)

MENADŻER ZESPOŁU - 1 000 - 3 000 PLN

pozyskiwanie, szkolenie i rozwój konsultantów i zespołu
kontakt przez OHP - 2017-02-14 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

DORADCA ZAWODOWY-STAŻYSTA - od 1 850 PLN

prowadzenie zajęć z zakresu doradztwa zawodowego
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

OSOBA DO WYKŁADANIA TOWARU/ŁAŃCUT - do 8 PLN

wykładanie towaru na półce
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Krasne (podkarpackie)

ROBOTNIK DO PRAC LEKKICH - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I POKOI SCHRONISKA MŁODZIEŻOWEGO, PORZĄDKOWANIE TERENU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE
CENTRUM ŻEGLARSKIE - 2016-04-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ANKIETERKA - od 28 PLN

-wykonywanie 20 ankiet jednorazowo z klientami sklepu we wskazanym punkcie; objaśnianie klientom zasad i warunków wzięcia udziału w ankiecie; obsługiwanie aplikacji na smartfonie, rozliczenie się z przeprowadzonych ankiet
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Białogard (zachodniopomorskie)

STOLARZ - 7 - 17 PLN

STOLARKA, BUDOWANIE TARASÓW
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Wejherowo (pomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI - 17 300 - 22 000 CZK

Montaż drobnych części, kontrola wykonanej pracy, pakowanie produktów, obsługa urządzeń produkcyjnych.
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Czechy (Czechy)

OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH - od 1 900 PLN

PRZEPROWADZANIE DZIECI PRZEZ JEZDNIĘ W DRODZE DO SZKOŁYWYMAGANIA;KURS KIEROWANIA RUCHEM - SZKOŁA MOŻE SKIEROWAC NA KURS
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 - 2016-03-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KONSULTANT/ TELEMARKETER - od 1 380 PLN

Kontakty telefoniczne z klientami indywidualnymi, umawianie spotkań, prezentowanie oferty firmy, dbanie o jej pozytywny wizerunek.
kontakt przez OHP - 2016-12-02 - Przemyśl (podkarpackie)

SPRZĄTANIE (OŚRODEK KOLONIJNY PUCK/KOŁOBRZEG) - od 1 050 PLN

sprzątanie obiektu (pokoje, sale, korytarze, węzły sanitarne, obiekty sportowe, ciągi piesze itp.), wymiana pościeli, inne czynności porządkowe zlecone przez kierownika bazy.
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC DO KUCHNI - od 8 PLN

pomoc przy kuchni
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Stargard (zachodniopomorskie)