Praca HOSTESSA Racibórz kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Degustacje produktów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie za przepracowaną godzinę

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: raciborski

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Data zakończenia pracy: 06.05.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Książęczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Racibórz

Klasztorna 9, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: raciborski

Gmina pracodawcy: Racibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racibórz

Ulica pracodawcy: Klasztorna

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Agencja Reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Racibórz

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

HOSTESSA/PROMOTOR - od 12 PLN

promocja usług bankowych poprzez rozdawanie bonów podarunkowych, zapraszanie potencjalnych klientów do udziału w konkursach
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Wrocław (dolnośląskie)

RZEŹNIK - od 3 000 PLN

Praca w charakterze rzeźnika.
LAS HUBERTA Sp. z o. o. - 2017-04-20 - Rudy (śląskie)

HOSTESSA - do 12 PLN

Przeprowadzenie degustacji w markecie spożywczym.
kontakt przez OHP - 2016-03-23 - Staszów (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów, sprzedaż ubezpieczeń, doradztwo ubezpieczeniowe.
kontakt przez OHP - 2016-01-22 - Radlin (śląskie)

NAUCZYCIEL J. ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU - od 45 PLN

prowadzenie zajęć z j. angielskiego w dwóch grupach w przedszkolu w Marklowicach
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Marklowice (śląskie)

KASJER - od 2 400 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta oraz należytej ekspozycji towarów. Dbanie o estetyczny wygląd sklepu i jego otoczenia.
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACE PRZY ROZŁADUNKU W MAGAZYNIE - od 10 PLN

ROZŁADUNEK SAMOCHODÓW, PRACE POMOCNICZE (UKŁADANIE, PRZENOSZENIE TOWARU), PRACE PORZĄDKOWE
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCYH - od 1 750 PLN

PRACE PRZY MASZYNACH PRODUKCYJNYCH (ŻYWNOŚĆ TYPU KASZA, RYŻ)
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych, prace manualne, kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Skoczów (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 3 100 PLN

przygotowanie towaru do wysyłki, obsługa wózka widłowego, załadunek/rozładunek samochodów dostawczych
kontakt przez OHP - 2017-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI - od 1 850 PLN

rekrutacja i selekcja pracowników
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Bytom (śląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 300 PLN

profesjonalna obsługa klientów, obsługa biura, tworzenie ofert handlowych, rozszerzanie bazy potencjalnych klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, realizowanie celów zgodnych z polityką firmy.
kontakt przez OHP - 2017-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL FINANSOWY - do 1 850 PLN

aktywne pozyskiwanie klienta, sprzedaż pożyczek, budowanie relacji z klientami, kompletowanie dokumentów
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH - od 1 850 PLN

Planowanie oraz nadzór nad pracami pomiarowymi oraz remontowymi instalacji i urządzeń, koordynacja prac, modernizacja instalacji i urządzeń elektroenergetycznych, zarządzanie podległym zespołem, utrzymanie i rozwój układów pomiarowych mediów energetycznych.
kontakt przez OHP - 2016-03-09 - Jarosław (podkarpackie)

KOLPORTER - od 90 PLN

kolportaz ulotek
kontakt przez OHP - 2017-01-27 - Police (zachodniopomorskie)

SPAWACZ MIG-MAG - od 14 PLN

wszelkie prace spawalnicze
kontakt przez OHP - 2017-05-23 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

liczenie towarów, obsługa skanera
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Poznań (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 10 PLN

Zaplatanie lin, składanie zawiesi. Obsługa maszyn do cięcia lin. Obsługa prasy, szlifierki. Numerowanie zawiesi.
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 600 EUR

Prowadzenie samochodu ciężarowego na dalekich trasach głównie na terenie Słowacji, okazjonalnie na dalekobieżnych trasach międzynarodowych. Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem przewożonych produktów.
kontakt przez OHP - 2017-03-30 - Słowacja (Słowacja)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

spawanie elementów
kontakt przez OHP - 2015-10-28 - Police (zachodniopomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Przemyśl (podkarpackie)

PROJEKTANT APLIKACJI MOBILNYCH - INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 1 923 EUR

Specyfikacja i projektowanie oprogramowania, konfiguracja projektów oraz ich wdrażanie i monitorowanie, przygotowywanie raportów oraz dokumentacji
kontakt przez OHP - 2016-11-09 - Luksemburg (Luksemburg)

HOSTESSA/ PROMOTOR - 11 - 13 PLN

Obsługa akcji promocyjnej (degustacja pieczywa)
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Brzeziny (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

Obsługa frezarki i szlifierki magnesowej.Wymagane doświadczenie i/lub wykształcenie kierunkowe.
GP ECO Sp. z o.o. - 2017-03-09 - Racibórz (śląskie)

KIEROWNIK OŚRODKA SZKOLENIA I WYCHOWANIA W OLEŚNIE - 2 000 - 3 300 PLN

kierowanie zespołem, kierowanie jednostką opiekuńczo-wychowawczą
kontakt przez OHP - 2017-02-15 - Olesno (opolskie)

OPERATOR AUTOMATÓW SPAWALNICZYCH - do 3 000 PLN

• Proste prace spawalnicze;• Kontrola wykonanych spawów;• Spawanie elementów stalowych.
kontakt przez OHP - 2016-02-11 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK LODZIARNI - od 12 PLN

- obsługa klientów i sprzedaż artykułów-przygotowywanie i podawanie deserów- dbanie o czystość w miejscu pracy- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

MECHANIK NARZĘDZIOWIEC - od 2 000 PLN

Wykonywanie narzędzi, urządzeń mechanicznych, prac konserwatorskich maszyn i urządzeń oraz prac konserwatorskich w budynku firmy.
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Liszki (małopolskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 2 000 PLN

Mile widziane doświadczenie zawodowe
Pracownia Protetyczna "DENTA" S.C. Gabriela Własiewicz, Maciej Własiewicz - 2017-04-07 - Rudnik (śląskie)