Praca HOSTESSA Lublin kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa degustacji w sklepie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagradzania godzinowy

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,7 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Aktualna książeczka sanepid

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Lubomelska 1-3, 20-072 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Lubomelska

Numer budynku pracodawcy: 1-3

Profil działalności pracodawcy: Agencja Reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 10 PLN

prace porządkowe w gospodarstwie
kontakt przez OHP - 2016-12-09 - Kietrz (opolskie)

KUCHARZ W OŚRODKU SZKOLENIA I WYCHOWANIA OHP W TCZEWIE - od 2 000 PLN

1. Przygotowywanie i wydawanie posiłków zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami żywnościowymi.2. Prowadzenie magazynu.3. Zamawianie towaru, ewidencja faktur i dowodów magazynowych.4. Prowadzenie ewidencji żywności.5. Przygotowywanie miesięcznych sprawozdań.
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 13 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Częstochowa (śląskie)

ZRYWANIE WIŚNI - od 1 PLN

zrywanie wiśni
kontakt przez OHP - 2016-07-18 - Prusy (świętokrzyskie)

KOLPORTER ULOTEK - 6 - 7 PLN

kolportowanie ulotek
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OGRODNIK - 8,34 - 9,26 EUR

uprawy roślin, sadzenie, plewienie, opieka nad sadzonkami, praca w szklarni lub na polu, zbieranie kwiatów, warzyw i owoców, sortowanie ich i przygotowywanie do wysyłki
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Holandia (Holandia)

KELNER/KA - do 11 PLN

Obsługa kelnerska w restauracji.
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PLANOWANIA I PRODUKCJI REKLAM - od 1 900 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Planowanie produkcji urządzeń reklamowych, przygotowywanie kosztorysów, wycen, konstrukcji i projektów, aktywne poszukiwanie klientów, doradzanie klientom w zakresie doboru i budowy urządzeń reklamowych, nadzór i rozliczanie wykonywanych prac.Wykształcenie min. średnie (preferowany kierunek techniczny). Znajomość w zakresie budowy konstrukcji stalowych, znajomość materiałów do produkcji urządzeń reklamowych, znajomość obsługi komputera pakiet Office, umiejętność samoorganizacji pracy, znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego, znajomość programów COREL oraz AutoCAD, znajomość rynku reklam, prawo jazdy kat. B (czynne), dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, mile widziane uprawnienia budowlane, mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze nad produkcją konstrukcji reklamowych (tablice billboardowe, kasetony, litery kasetonowe)
MAIK AGENCJA REKLAMOWA JANUSZ BABICZ, BARBARA TYNECKA-BABICZ S.J. - 2016-02-24 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 200 PLN

wykształcenie zawodowe; umiejętności znajomości kuchni orientalnej, uprawnienia aktualna książeczka Sanepidu; min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie dań kuchni orientalnej w tym kuchni arabskiej i syryjskiej. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY DO DZIAŁU CNG - od 2 000 PLN

cięcie na pile, szlifowanie, mycie, pakowanie- sprawdzanie szczelności zbiorników- prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Słupsk (pomorskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowanie świec
kontakt przez OHP - 2016-07-29 - Biały Bór (kujawsko-pomorskie)

KASJER, SPRZEDAWCA, PRACOWNIK HALI, PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 7 - 11 PLN

obsługa kasy, wykładanie towaru, rozładunek towaru, praca na produkcji
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Kalisz (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS.SYSTEMÓW CAD/CAM - 3 000 - 4 500 PLN

Wdrażanie oprogramowania CAD/CAM (SigmaNest, cncKad),Szkolenie z obsługi oprogramowania CAD/CAM (SigmaNest, cncKad),Tworzenie raportów,Tworzenie postprocesora do obsługi wycinarki laserowej,Integracja oprogramowania z systemami ERP, Integracja oprogramowania z systemami 3D (SolidWorks, Inventor, itp.),Integracja oprogramowania z wycinarką laserową,Obsługa powdrożeniowa;
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

liczenie towaru podczas inwentaryzacji nocnej
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Bielsko-Biała (śląskie)

POKOJOWA - do 2 000 PLN

Przygotowanie pokoi hotelowych, sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych w hotelu.
kontakt przez OHP - 2016-09-23 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 12 PLN

Pakowanie materiałów zgodnie z zamówieniami, kompletacja ilościowa zgodnie z zamówieniami, sortowanie palet i opakowań, prace związane utrzymaniem porządku z kompleksową obsługą magazynu.
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK DRUKARZA - 14 - 16 PLN

Pakowanie czasopism, odkładanie na paletę, narzucanie czasopism na taśmę, separacja.
kontakt przez OHP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa Klientów restauracji
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Kielce (świętokrzyskie)

TELEMARKETER - PRACOWNIK CALL CENTER - od 13 PLN

Wykonywanie połączeń wychodzących w celu zapraszania na pokazy
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Lublin (lubelskie)

POMOCNIK PAKOWACZA - do 1 850 PLN

pakowanie produktów gotowych, obsługa maszyn produkcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-10-27 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 0,55 PLN

kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Sieradz (łódzkie)

HOSTESSA - od 10 PLN

promocja pieczywa
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Legnica (dolnośląskie)

PROGRAMISTA JAVASCRIPT - od 12 430,61 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe informatyczne, umiejetności: programowania JavaScript, Angular, Js, React Js, Html5, CSS3, JQuerry, Linux, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata jako programista JavaScript, znajomość jezyka angielskiego w stopniu min.B2. Ogólny zakres obowiązków: budowanie wydajnych reużywalnych rozwiązań front-endowych, odnajdywanie problemów wydajnościowych aplikacji, uczestnictwo w projektowaniu aplikacji, bezpośredni kontakt z klientem z UE, Ameryki Północnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 800 PLN

- gotowanie całodziennych posiłków dla gosci
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Jurata (pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - do 1 850 PLN

telefoniczna obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowychsprzedaż produktów wydawniczych
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Częstochowa (śląskie)

PROMOCJE - 10 - 12 PLN

promocja produktów
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Warszawa (mazowieckie)

TOKARZ - od 2 400 PLN

Toczenie na obrabiarce konwencjonalnej.
Współpraca Spółka z o. o. - 2016-05-18 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich zgodnie z życzeniami klientów
kontakt przez OHP - 2016-11-09 - Gorzów Śląski (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PAKOWANIE CIASTEK) - od 13 PLN

zbieranie ciastek do foremek, ważenie opakowań z ciastkami, oklejanie etykietami, pakowanie gotowego produktu do kartonów, odstawianie kartonów na paletę
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Ruda Śląska (śląskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

Spisywanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-02-24 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)