Praca HOSTESSA Lublin kontakt przez OHP

Stanowisko: HOSTESSA

Wynagrodzenie: od 11,7 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa degustacji w sklepie

Data publikacji: 2016-09-05

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagradzania godzinowy

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,7 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Aktualna książeczka sanepid

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Lubomelska 1-3, 20-072 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Lubomelska

Numer budynku pracodawcy: 1-3

Profil działalności pracodawcy: Agencja Reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK W MAGAZYNIE LEKÓW - od 1 850 PLN

realizacja zamówień, pakowanie leków
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ULITKOWICZ - do 6,15 PLN

ulotkowanie i działania promocyjne na terenie miasta Sieradz
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W OBIEKCIE SPORTOWYM
kontakt przez OHP - 2016-08-16 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 910 PLN

Przygotowywanie potraw, pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, utrzymywanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

aktualne badania Sanepid, obsługa kasy fiskalnej, mile widziane doświadczenie w handlu, pracowitość, uczciwość
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Grajewo (podlaskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY, CIEŚLA - od 1 750 PLN

prace przy budowie trasy S 8 na odcinku Zambrów - Ostrów Mazowiecka
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Białystok (podlaskie)

ANIMATOR/PRACOWNIK SALI ZABAW - od 2 000 PLN

Zabawa z dziećmi, opieka nad dziećmi, prowadzenie imprez dla dzieci, obsługa klienta i kasy fiskalnej, udział w akcjach promocyjnych, sprzątanie sali
kontakt przez OHP - 2017-06-20 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ANKIETER - od 1 750 PLN

Prowadzenie badań ankietowych na terenie Jasła i okolic.
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Jasło (podkarpackie)

GLAZURNIK (PRACA W BIELSKU PODL. I NORWEGII) - 2 100 - 3 500 PLN

Prace na Fabryce Domów Modułowych - układanie glazury i terakoty w modułach na hali produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

obsługa maszyny zmywającej
kontakt przez OHP - 2017-05-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 15,6 PLN

obsługa urządzeń do skanowania, liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
kontakt przez OHP - 2016-12-09 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Prezentacja oferty firmy, zawieranie umów handlowych
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Pińczów (świętokrzyskie)

DYSTRYBUTOR - od 82 PLN

roznoszenie, rozdawanie ulotek, plakatowanie
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

HYDRAULIK - od 2 000 PLN

Proste prace hydrauliczne
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

- PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

- Wykładanie towaru na półkach
kontakt przez OHP - 2016-01-29 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szyjących i automatów.
Dar-Tex.P.P.H Dariusz Bronikowski - 2016-02-24 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 2 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, hali dworca i peronów oraz terenów zewnętrznych
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI MCDONALD'S - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek na miejscu pracy, obsługa klientów
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

aktywna, stacjonarna sprzedaż kursów językowych, pozyskiwanie klientów w oparciu o otrzymaną bazę danych, obsługa przed- i posprzedażowa
kontakt przez OHP - 2016-02-24 - Rybnik (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - 6 - 7 PLN

rozdawanie ulotek reklamowych na terenie miasta Włodawa i powiatu włodawskiego
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Włodawa (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 10 - 15 PLN

Przedłużanie umów klientów indywidualnych telewizji cyfrowej. Umawianie spotkań do placówek bankowych.
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ, UE - od 1 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: poziom wykształcenia - wyższe pracownicze, znajomość prawa pod kątem realizacji umów z kontrahentami w zakresie realizacji działalności transportowej; uprawnienia prawo jazdy kat. B, obsługa komputera; doświadczenie zawodowe: 7 lat na w/w stanowisku lub podobnym; znajomość języków obcych: ukraiński, rosyjski w stopniu bardzo dobrym, j. angielski w stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: nawiązywanie kontaktów z kontrahentami z Rynku Europy Wschodniej, UE; sprawowanie nadzoru nad procesem realizacji zawartych umów z kontrahentami ze szczególnym uwzględnieniem ukraińskiego, rosyjskiego, polskiego rynku transportowego; nadzór nad logistyką w zakresie pracy związaną z obsługą klientów ukraińskich, rosyjskich. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Polska, Europa Wschodnia, UE.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY, OCHRONA - od 10 PLN

prace porządkowe, ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Świdnica (dolnośląskie)

MECHANIK AUTOBUSÓW - od 3 490,69 PLN

Bieżące naprawy autobusów komunikacji miejskiej.
"WARBUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-10 - Lublin (lubelskie)

ANIMATOR ZABAW - do 150 PLN

Obsługa techniczna podczas imprez plenerowych, animator zabaw
kontakt przez OHP - 2016-03-03 - Żory (śląskie)

DRUKARZ - od 4 930 PLN

Obsługa maszyny drukującej, konserwacja maszyny, przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP, odpowiedzialność za jakość produkcji
kontakt przez OHP - 2016-08-16 - Zbrosławice (śląskie)

WYDAWCA MAGAZYNOWY/OPERATOR - od 14 PLN

komplementacja zamówień, prace porządkowe na placu składowym, przygotowanie towaru do wysyłki, kontrola jakości towaru
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK SŁUŻBY INFORMACYJNEJ - od 10 PLN

PRACA W SŁUŻBIE INFORMACYJNEJ PODCZAS ZABEZPIECZANIA IMPREZY MASOWEJ ORAZ JEJ ORGANIZACJI - OPENER FESTIVAL
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Gdynia (pomorskie)

BARISTA - 9 - 12 PLN

OBSŁUGA BARU
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Stegna (pomorskie)

INŻYNIER BUDOWLANY - KIERUNEK INSTALACJE GAZOWE - od 3 000 PLN

wszystkie prace związane z kierowaniem budowy, głównie odpowiedzialność za montaz instalacji gazowych
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Siemianowice Śląskie (śląskie)