Praca HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH Stromiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Stromiec, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
czynności pomocnicze związane z hodowlą zwietząt futerkowych(norek),doświadczenie 3 lata przy hodowli zwierząt futerkowych,biegła znajomość j.ukraińskiego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stromiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białobrzeski

Zawód: hodowca zwierząt futerkowych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Pl. Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: białobrzeski

Gmina pracodawcy: Białobrzegi

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białobrzegi

Ulica pracodawcy: Pl. Zygmunta Starego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca zwierząt futerkowych