Praca KELNER Łąkta Górna kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łąkta Górna, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów restauracji, podawanie posiłków, przygotowanie napojów gorących i drinków serwowanych w bufecie restauracji, ewidencja sprzedazy na kasie fiskalnej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łąkta Górna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Sprawna i miła obsługa klientów restauracji, umiejętność przygotowanie napojów serwowanych w bufecie. Dwie zmiany: 10-18, 14-22. Umowa o pracę na czas określony 24 miesięcy (w tym pierwsza umowa na czas próbny 3 miesięcy).

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bochnia

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie bielizny (dzianina) wymagana dokładność
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI KUCHARZE-KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

Kucharz małej gastronomii
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Niemodlin (opolskie)

SPRZĄTAJĄCA - od 1 500 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, aneksów kuchennych, wynoszenie śmieci, odkurzanie, mycie przeszkleń, mycie okien, sezonowe dbanie o teren zielony
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

Jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace sprzątające na terenie Urzędu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wysoka (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji wędlin
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Sosnowiec (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wronka (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W PRZYSZKOLNYCH POMIESZCZENIACH, PRZESTYRZEGANIE WEWNĘTRZNYCH ZARZĄDZEŃ I REGULAMINÓW OBOWIĄZUJĄCYCH W SZKOLE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA-SPEDYTOR - od 1 850 PLN

praca związana z logistyką
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Żywiec (śląskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

kontakt z klientem; sprzedaż towarów do budownictwa technicznego; m.in. mocowania techniczne, wszelkiego rodzaju kołki, kotwy chemiczne i mechaniczne, tarcze, śruby do stali, drewna, betonu, śruby samowiercące
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Tarnowskie Góry (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 850 PLN

cięcie, szlifowanie i obróbka drewna (stolarka okienna i drzwi)
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Czarlin (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - do 2 500 PLN

Identyfikacja dokumentów przychodzących, wprowadzanie faktur kosztowych do systemu, pomoc w tworzeniu zestawień
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Gdynia (pomorskie)

RECEPCJONISTA ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

SORTOWACZ - PAKOWACZ - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Jarocin (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORMIAŃSKIEJ - od 2 100 PLN

przygotowywanie potraw kuchni ormiańskiej
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

prace gospodarcze na gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Karbowo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 700 PLN

Załadunek i wyładunek towaru - branża stalowa
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, serwowanie potraw, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,nauka nakrywania do stołu.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Augustów (podlaskie)

INFORMATYK K/M - od 5 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

zabiegi pielęgnacyjne na twarz, na dłonie, pedicure, manicure, makijaż
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Koło (wielkopolskie)

KUCHARZ (J. CHIŃSKI) - od 2 400 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Dbanie o bezpieczeństwo dzieci i prawidłowy ich rozwój, pomoc nauczycielowi przy organizacji zajęć i zabaw, dbanie o ład i porządek
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Praszka (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 500 PLN

Pomocnicze prace budowlane głównie przy budynkach jednorodzinnych, prace przy wykonywaniu zbrojeń i szalunków. Miejsce pracy: Woj dolnośląskieKontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Sobótka (dolnośląskie)