Praca HANDLOWIEC Straszewy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Straszewy, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Straszewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Lidzbarska

Numer budynku pracodawcy: 27a

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zapoznanie z asortymentem towaru w sklepie, zapoznanie z obiegiem dokumentów, przygotowanie towaru do sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze produktów, doradztwo w sprawie zakupu i użytkowania towaru, sprawna realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Jasło (podkarpackie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Szycie elementów tapicerki meblowej
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG (REF. WYNAGR. DLA OSÓB DO 30 R. Ż. - od 1 850 PLN

ref. wynagr. dla osób do 30 r. ż. wykonywanie zabiegów kosmetycznych, zabiegów na twarz, ciało,fotodepilacja
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Wólka Brzezińska (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY Z OBSŁUGĄ MASZYN DO KROJENIA MATERIAŁÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 13 PLN

Prace przy produkcji pokrowców samochodowych:wstawianie elementów do oparć i foteli samochodowychobsługa maszyn do krojenia materiałówmontaż drutów w siedzeniach samochodowych.Praca na terenie Łodzi, dwie zmiany, praca w dni wolne
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 16 PLN

Obsługa maszyn CNC (obrabiarka sterowana numerycznie ) , wykonywanie detali zgdnie z dostarczoną dokumentacją, kontrola wykonywania detali, pisanie prostych programów z poziomu pulipitu
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ/BON STAŻOWY/ - PLANISTA PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

kontrola terminowości zleceń
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

1.Zapoznanie się z regulaminem BHP o Zakładu; szkolenie2.Zapoznanie się ze strukturą sieci teleinformatycznej zakładu, stanem systemów informatycznych.3.Instalacja systemów operacyjnych na komputerach klienckich, diagnostyka połączeń sieciowych4.Usuwanie uszkodzeń powstających ma urządzeniach systemu komputerowego oraz testowanie jakości ich pracy5.Praktyczna nauka wykonywania złączy internetowych. Konfiguracja urządzeń sieciowych WiFi6.Segregacja i testowanie zużytych urządzeń IT w zakładzie7.Praktyczne sprawdzanie umiejętności technicznych stażysty. Podsumowanie stażu w zakładzie
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Stężyca (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana ze środków Algorytm. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, mile widziane wyższe, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

obróbki blacharskie, pokrycie dachów blachą, montaż rynien i rur spustowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Domanin (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU MONTAŻU - 2 488 - 2 632 PLN

Montaż zacisków do tarcz hamulcowych (klocków hamulcowych)
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Warszawa (mazowieckie)

TOROMISTRZ - od 1 850 PLN

skręcanie, rozkręcanie torów, naprawa, wykonywanie pomiarów, przeglądów specjalnych, sprawdzanie stanu szyn, wykonywanie, organizowanie i nadzorowanie robót.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Mysłowice (śląskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 000 PLN

obsługa pacjentów,wydawanie leków
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Głubczyce (opolskie)

PRACOWNIK BROWARU - od 2 000 PLN

zgodnie z ofertą
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Bytów (pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

RZEMIEŚLNIK - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Młynary (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - 997,4 PLN

Obsługa maszyn do przecierania drewna.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zaklików (podkarpackie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Produkcja odzieży, wykrawanie wzorów z dzianiny na okreslonym typie maszyny - nóż krojczy pionowy - GRANT OCEAN C2 - 3.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRALNI DYWANÓW - od 1 850 PLN

Pranie dywanów i wykładzin.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Stanisławowo (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 860 PLN

Pomoc kuchennaoferta pracy dla osób do 30 roku życiaprzygotowanie posiłków, utrzymanie czystości, obróbka termiczna, dowóz posiłków do klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Wiązownica (podkarpackie)

PROGRAMISTA PYTHON M/K - od 8 930,2 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

montaż urzadzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Gdańsk (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, wydawanie i przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa przedstawicieli handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Stacja Poddębice (łódzkie)