Praca HANDLOWIEC Otmęt kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Oferta dla osób do 30 r.ż. w ramach refundacji składek. Wymagane prawo jazdy kat.b, komunikatywność.

Data publikacji: 2016-05-30

Lokalizacja: Otmęt (opolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Otmęt, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Oferta dla osób do 30 r.ż. w ramach refundacji składek. Wymagane prawo jazdy kat.b, komunikatywność.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Otmęt

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krapkowicki

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Kilińskiego 1A, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: krapkowicki

Gmina pracodawcy: Krapkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krapkowice

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.05.2016

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA MEDYCZNA - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Zakopane (małopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe kierunkowe, doświadczenie w zawodzie, osoba zarejestrowana w PUP , profil II
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

INSPEKTOR DS. ROZLICZEŃ - od 2 000 PLN

Rozliczanie opłat za mieszkania
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

przygotowywanie produktów, np. kanapek, sałatek, napajów, deserów oraz ogólna obsługa urządzeń; sprzedaż produktów; prace magazynowe; utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym restauracji
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO KAT B - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem,dostawa towaru do klienta,dyspozycyjność kraje UE
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kamieniec (wielkopolskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

opiekun medycznySTAŻ W GODZ. 7-14.35, 11.25-19
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

Zapoznanie się z obowiązującą dokumentacją i przepisami, prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 900 PLN

OBRÓBKA SUROWYCH WARZYW I SUROWEGO MIĘSA, OBRÓBKA TERMICZNA WARZYW I MIĘSA, MAGAZYNOWANIE PRODUKTÓW W WARUNKACH CHŁODNICZYCH, DYSTRYBUSCJA GOTOWYCH POTRAW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PODSTAWOWA WIEDZA O PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW;
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych, utrzymywanie czystości przy obiekcie
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Dwernik (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI PODKŁADÓW SŁOMIANYCH - od 2 000 PLN

-wykonywanie podkładów słomianych
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Radoszyn (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - do 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT KONSTRUKTORA - od 2 000 PLN

Praca związana z technologią i nadzorem nad procesem druku 3D i skanowania 3D.
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Lewickie (podlaskie)

INSTRUKTOR AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO - 997,4 PLN

prowadzenie grup zainteresowań w zakresie sztuki
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Białośliwie (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWYEJ - do 1 850 PLN

prac biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Przasnysz (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Dostawy pieczywa do odbiorców.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie wypieków, doglądanie procesu produkcyjnego w piekarni, zapoznanie się ze specyfiką pracy w piekarni z pieczywem naturalnym
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Kalisz (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

sporządzanie dokumentów księgowych, wprowadzanie dowodów księgowych w księgach rachunkowych, wprowadzanie dokumentów do systemy księgowych, obsługa programów biurowych, tworzenie pism
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gorlice (małopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Przyjmowanie samochodów do przeglądu lub naprawy. Ustalanie i usuwanie usterek. Dokonywie wymoiany płynów. sprawdzanie dzałania pojazdu za pomocą urządzeń diagnostycznych. Wszelkie naprawy, wyykończenia itd.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Nasielsk (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

obieranie warzyw, przygotowywanie posiłków, zmywanie, utrzymywanie czystości na kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Opoczno (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

obsługa klienta, dbanie o porządek na obiekcie, towarowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Ruda Śląska (śląskie)

MONTER URZĄDZEŃ I INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji przeciwpożarowych na obiekcie oraz prefabrykacja
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW - od 2 300 PLN

Zgodny ze stanowiskiem: obsługa prasy filtracyjnej, nadzorowanie nad prawidłowym procesem gromadzenia szlamu na blatach filtracyjnych i oczyszczania zapełnionej prasy
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ELEKTROMONTER-KIEROWCA ( 50+ ) - od 3 500 PLN

montaż i konserwacja bram
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Baczyna (lubuskie)

MŁODSZY REFERENT. - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Torzym (lubuskie)

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

obsługa klientów, doradztwo, obsługa kas fiskalnych, wystawiane faktur
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 000 PLN

prowadzenie rozmów z klientami z Wietnamu w celu poznania ich oczekiwań, udzielanie rad klientom z Wietnamu w kwestii pielęgnacji urody
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

przygotowanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji wyrobów metalowych, proste prace montażowe
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Strzeszyn (małopolskie)