Praca HANDLOWIEC Nowa Biała TECHMAT s.c. Katarzyna i Cezary Sobiescy

Miejsce pracy:
09-411 Nowa Biała 34c, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Rozwinięcie rynku odbiorców, pozyskiwanie nowych klientów, budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami, koordynowanie procesu sprzedażowego oraz posprzedażowego, prowadzenie negocjacji z Klientami, budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Biała

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stara Biała

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Przedstawiciel handlowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane nastawienie na aktywne pozyskiwanie klientów, wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, orientowanie na wyniki oraz konsekwencja w działaniu, umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem, wysoka motywacja, samodzielność i zorientowanie na cel, dyspozycyjność związana z wyjazdami do klientów.

Nazwa pracodawcy: TECHMAT s.c. Katarzyna i Cezary Sobiescy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: płocki

Gmina pracodawcy: Stara Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Biała

Numer budynku pracodawcy: 34c

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż hurtowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, monitorowanie rynku, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Montaż instalacji elektrycznych.
Szermach Arkadiusz ELEKTRIM Instalatorstwo w pełnym zakresie - 2016-01-04 - Chudzyno (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

wyksz. średnie, doświadczenie w handlu, umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej:wynagrodzenie netto: 1400+premia
PH "Jeta" Sp. z o.o. - 2016-03-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER STOLARKI - od 3 500 PLN

Montaż drzwi.
Usługi Ogólnobudowlane Marcin Kalinowski - 2016-02-09 - Mańkowo (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, układanie towaru w/g określonego asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Bieżuń (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY BYDLE MIĘSNYM - od 1 750 PLN

Pomoc w gospodarstwie przy hodowli bydła mięsnego.
Gospodarstwo Rolne Sobczak Dariusz - 2015-11-30 - Begno (mazowieckie)

sprzedaż tkanin, pozyskiwanie klientów
INVEST-LINE Sp. z o.o. - 2016-09-09 - Pabianice (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

- Sprzedaż produktów rolno-przemysłowych,- Kontakt z Klientem,- Pozyskiwanie nowych KlientówKontakt: telefon 535-235-108; e-mail: agnieszka.silobag (at) gmail.com
RGZ SPÓŁKA Z O.O. - 2016-10-04 - Tczew (pomorskie)

PAKOWACZ PRZESYŁEK INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

pakowanie i zabezpieczenie w odpowieni sposób paczek wychodzących z firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Cieśle (mazowieckie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

Cięcie i szlifowanie kamienia, montaż nagrobków.
Zakład Betoniarsko - Nagrobkowy Kusy Rajmund - 2016-07-26 - Bulkowo-Kolonia (mazowieckie)

TRAKTORZYSTA - od 3 000 PLN

Obsługa i konserwacja maszyn rolniczych. Praca na terenie gmin: Drobin i Raciąż w godzinach 7-19.
Gospodarstwo Rolne Jacek Kraśniewski - 2016-11-14 - Łęg Probostwo (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

negocjacje z dostawcami i odbiorcami, w tym wietnamskimi, zawieranie umów
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, sprawdzanie przydatności towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Maszewo Duże (mazowieckie)

HANDLOWIEC - do 1 850 PLN

oferowanie, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Olkusz (małopolskie)

Obsługa klientów w zakresie sprzedaży, odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych, aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i budowanie trwałych relacji, wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę, tworzenie, składanie i monitorowanie ofert dla klientów, prowadzenie analizy potrzeb rynku, zdobywanie informacji o planach, potrzebach klientów oraz działaniach i ofercie konkurencji.
MP PARTS - 2016-01-04 - Kielce (świętokrzyskie)

obsługa klientów, kontakty z kontrahentami m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 3 200 - 3 600 PLN

PROWADZENIE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW TECHNICZNYCH, NAWIĄZYWANIE I UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW HANDLOWYCH, PRACE BIUROWE ODZIAŁU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, MILE WIDZIANE WYŻSZE, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, PREDYSPOZYCJE HANDLOWE, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.NIEMIECKIEGO LUB J.ANGIELSKIEGO;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: TEL 693630559 LUB C.V NA MAIL jaroslaw.wojtaszek (at) wigmors.pl
WINCENTY SZERSZEŃ WIGMORS - 2016-06-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 950 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 3 000 PLN

Nawiązywanie nowych kontaktów, podtrzymywanie już istniejących, realizacja strategii firmy, sprzedaż i zakup produktu
P.P.H.U. " KAMPOL" - 2015-12-02 - Rusiec (łódzkie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie, dostarczanie towarów do klientów.
HERMES Sławomir Zalech Spółka Jawna - 2015-12-10 - Mirosław (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty elewacyjne i ogólnobudowlane wewnętrzne.
EL-TECH Tomasz Stępień - 2016-05-27 - Nowe Boryszewo (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 4 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 3 500 PLN

Sprzedaż różnych rzeczy
FIRMA NOWAK SPÓŁKA JAWNA Gościeszyn - 2016-01-14 - Gościeszyn (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 162 PLN

Gotowanie potraw tradycyjnych, wyżywienie stołówkowe, imprezy okolicznościowe.
Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku 12 Dębów w Zaździerzu Kruszewska Edyta - 2016-04-13 - Zaździerz (mazowieckie)

MONTER RUSZTOWAŃ - 3 500 - 4 500 PLN

Montaż i demontaż rusztowań (praca na terenie kraju oraz UE).
P.H.U. RUSZTOWANIA Szewczyk Andrzej - 2016-07-19 - Gąbin (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 3 492 PLN

Prowadzenie biura, sprzedaż pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

demontaż i montaż elementów karoserii, weryfikacja i naprawa podzespołów, naprawy bieżące i konserwacje, pomoc przy pracach na ramie, wyciąganie i prostowanie elementów, sprzątanie, odkurzanie, pranie, polerowanie aut
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Wola Łącka (mazowieckie)

spotkania z klientami pochodzenia wietnamskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanie nowych klientów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed