Praca HANDLOWIEC Gdańsk INTERBIURO PIOTR SIKORA

Czarny Dwór 12, 80-365 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż usług, pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami, realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych oraz strategii firmy, organizowanie sieci sprzedaży na obsługiwanym terenie, pozyskiwanie zamówień od klientów, nadzór nad ich realizacją, sporządzanie ofert, profesjonalna prezentacja produktów firmy, prowadzenie negocjacji, raportowanie wyników pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: plus premia uznaniowa od wyników sprzedaży

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód:
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość obsługi komputera MS Office, znajomość technik sprzedaży, umiejętność negocjacji handlowych, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność skutecznego porozumiewania się, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, inicjatywa w działałaniu.Możliwość realizacji własnych pomysłów, atrakcyjny wieloskładnikówy system wynagrodzeń.Pracodawca zapewnia samochód i telefon.Miejsce pracy : Trójmiasto i okolice

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: INTERBIURO PIOTR SIKORA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Czarny Dwór

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.02.2016