Praca HANDLOWIEC Chełm Przedsiębiorstwo Handlowe AGRO-TERS E.Solak & S.Solak Sp. Jawna

Rampa Brzeska 3, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż środków ochrony roślin i art. do produkcji rolnej i ogrodniczej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik handlowiec*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), rolnicze

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), ogrodnicze

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w handlu lub praca w gospodarstwie rolnymmile widziane doświadczenie w branży rolniczej lub ogrodniczejkontakt 22-100 Chełm ul. Rampa Brzeska 3Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swojego CVna adres mailowy: beata.hajduk (at) agro-ters.pl

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowe AGRO-TERS E.Solak & S.Solak Sp. Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Ulica pracodawcy: Rampa Brzeska

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
sprzedaz hurtowa wyrobów chemicznych, środków ochrony roślin i artykułów do produkcji rolnej i ogrodniczej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*