Praca HANDLOWIEC Chełm Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.

Plac Kupiecki 15, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż detaliczna produktów leczniczych i wyrobów medycznych w sklepie specjalistycznego zaopatrzenia medycznego i zielarsko-medycznym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Technik handlowiec*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), medyczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
-miejsce wykonywania pracy: Chełm, Plac Kupiecki 15,-wykształcenie medyczne: magister fizjoterapii lub licencjat z fizjoterapii lub technik farmaceutyczny lub pielęgniarka,-2 letni staż pracy w w/w zawodzie,-kontakt z pracodawcą tel. 81 446 60 50 lub e-mail: cezal (at) cezal.lublin.pl

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Adres strony pracodawcy: www.cezal.lublin.pl

Ulica pracodawcy: Plac Kupiecki

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.12.2015