Praca GRAWER, ART. 150F Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: art. 150f, ref. 30-

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAWER, ART. 150F

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: grawer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 17.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość grawerowania laserem oraz frezem, opracowywanie grafiki, obsługa maszyny grawerującej, art. 150f

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grawer

Podobne oferty pracy

KASJER -FAKTURZYSTA-MAGAZYNIER - od 1 950 PLN

obsługa kasy, wykładanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łuków (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Wydawanie towarów klientom, przyjmowanie dostaw na magzyn, obsługa programu do prowadzenia gospodarki magazynowej, obsługa wózka widłowego, raportowanie.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Zabrze (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Świdnik (lubelskie)

- przygotowanie posiłków zaplanowanych w jadłospisie uwzględniając zasady przyrządzania potraw dietetycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kalinka (lubelskie)

BUFETOWY - od 2 200 PLN

obsługa klientów kawiarnii, wykonywanie raportów kasowych, inwentaryzacja okresowa, zamawianie towarów, obsługa klientów kina oraz wydarzeń organizowanych w kinie
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 000 PLN

Opieka nad osobą starszą, pielegnacja
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Tupadły (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN KOMUNALNYCH - od 1 850 PLN

Usługi komunalne dla miasta, konserwacja terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kalisz (wielkopolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestracja pacjentów do poradni specjalistycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej w oddziałach, prowadzenie dokumentacji w zakresie rozliczeń szpitala z NFZ, archiwizowanie dokumentów, pomoc administracyjna w poradniach specjalistycznych oraz oddziałach szpitala.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 200 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Horodniany (podlaskie)

MASAŻYSTA - 997,4 PLN

zabiegi na ciało, masaż dłoni, stóp i ciała
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kluczbork (opolskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

MANAGER-KIEROWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

Kontrola zamówień, prowadzenie HACCP, kontakt z klientami, organizacja przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze cieśli i dekarza
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej tj. makijażu dziennego, wieczorowego, fantazyjnego i charakteryzacji
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

KOORDYNATOR ZADAŃ INWESTYCYJNO - REMONTOWYCH - 3 000 - 5 300 PLN

Nadzór nad zadaniami inwestycyjno - remontowymi w jednostkach organizacyjnych OHP. Sporządzanie sprawozdawczości z realizacji inwestycji oraz remontów w jednostkach organizacyjnych. Realizacja projektu z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 pt. "Termomodernizacja budynków Ochotniczych Hufców Pracy.
kontakt przez OHP - 2017-01-10 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów spozywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Trzcinica (podkarpackie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

Prace związane z trybowaniem i obróbką półtusz wieprzowych, elementów wieprzowych i drobiowych, peklowanie mięs itp. Miejsce pracy: Sława ul. Przemysłowa 6 lub Wróblów 38
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sława (lubuskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Radom (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SOLARNYCH - od 2 000 PLN

FIRMA DZIAŁAJĄCA W BRANŻY OZE POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO: MONTER KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH. WYMAGANA UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI ELEKTRONARZĘDZI. WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA WYSOKOŚCI. PRACA NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO, MAŁOPOLSKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. ZAPEWNIAMY DOJAZD NA MIEJSCE PRACY I ZAKWATEROWANIE.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

KOORDYNATOR DS. SZKOLEŃ - od 2 200 PLN

prace biurowe, pomoc przy organizacji procesu rekrutacji na szkolenia i realizacji szkoleń zawodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 100 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedazy w firmie, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów firmy, przede wszystkim pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malowanie, szpachlowanie, kafelkowanie, ocieplanie
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Malbork (pomorskie)

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Żywiec (śląskie)

SEKRETARZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2015-10-26 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DS. PRODUKTOW PROMOCYJNYCH - od 1 850 PLN

Przyjmowanie zamówień, opracowanie graficzne produktów do promocji w programie COREL, przygotowanie do produkcji produktów marketingowych, ologowanie produktów na plpterze laserowym, rozliczanie według stanów magazynowych, sporządzanie ofert marketingowych, prowadzenie dokumentacji, analiza i poszukiwanie potencjalnych klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Puławy (lubelskie)