Praca GRAFIK Wejherowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Tworzenie grafiki na potrzeby gazet oraz na portale internetowe, projektowanie reklam, przygotowywanie ofert graficznych dla klientaó.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wejherowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - 997,4 PLN

Przygotowanie stanowiska pracy w tym sterylizacja i dezynfekcja stanowiska i narzędzi, obsługa klientów, zabiegi manicure i pedicure, stylizacja i zdobienie paznokci, zabiegi pielegnacyjne dłoni i stóp
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łochowo (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TAPICER - 997,4 PLN

Tapicer
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5T - od 2 250 PLN

transport na terenie Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Swarzędz (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzatanie w centrum Krakowa
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Kraków (małopolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (STAŻ) - 997,4 PLN

Dbanie o czystość na terenie budynku
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Dęblin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Podstawowe prace biurowe, obsługa urządzeń biurowych, wystawianie faktur, realizacja zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Szemud (pomorskie)

DOSTAWCA POSIŁKÓW - od 2 000 PLN

dostarczanie zamawianych na telefon dań do firm i osób prywatnych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK ELEKTROMECHANIKA - 997,4 PLN

Poznawanie budowy maszyn elektrycznych. Obsługa elektronarzędzi. Obsługa urządzeń pomiarowych. Przewijanie silników.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Lubin (dolnośląskie)

ANIMATOR - od 1 850 PLN

PLANOWANIE, ORGANIZACJA WARSZTATÓW, ZAJĘĆ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ OSÓB DOROSŁYCH, PROWADZENIE DKUMENTACJI, PROMOCJA WYDARZEŃ,PROWADZENIE PROFILU SPOŁECZNOŚCIOWEGO;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚC OBSLUGI MS OFFICE, PROGRAMÓW GRAFICZNYCH, DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ, KOMUNIKATYWNOŚC, DOŚWIADCZENIE W ORGANIZACJI ZAJĘĆ I WARSZTATÓW;
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJERKA-1642/15 - od 1 750 PLN

wg stanowiska , strzyżenie męskie
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Namysłów (opolskie)

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Szlifowanie elementów meblowych, czyszczenie elementów meblowych, montowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie damskie itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

STOLARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Rymanów (podkarpackie)

GEODETA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

WYMIENIACZ ELEKTROD - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Głogów (dolnośląskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - KIEROWCA - od 1 900 PLN

opieka przy transporcie pacjentów, zabezpieczenie pacjentów podczas transportu
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Kalinowice (lubelskie)

MECHANIK-KIEROWCA KAT. B - 1 850 - 3 000 PLN

prowadzenie samochodów dostawczych i obsługa, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Dzierżązna (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - od 2 200 PLN

pozyskiwanie i bieżąca obsługa kontrahentów firmy, utrzymywanie relacji biznesowych, zapewnianie najwyższej jakości obsługi, prezentowanie oferty kontrahentom, prowadzenie negocjacji handlowych, koordynowanie realizacji umów, dobór kandydatów i kontrahentów do wykonywania usług, identyfikacja wymaganej dla pracowników dokumentacji, prowadzenie procedury rekrutacji, nadzorowanie pracy podległego zespołu, wyjazdy w delegacje, komunikacja oraz przygotowywanie dokumentów w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim, obsługa kontrahentów na terenie Polski, Rosji i Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Białystok (podlaskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 750 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Suwałki (podlaskie)

OPERATOR LINII PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW BETONOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn, drobne prace remontowe maszyn, prace porządkowe przy maszynie
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wykno (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI(I) - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Tarnów (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy, realizowany w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (III)" PO WER.Praca w godz od 10 do 18 lub 12 do 20.Montaż opon , wymiana opon w samochodach osobowych, sprawdzanie ciśnienia w kołach i dopompowywanie, poznanie środków chemicznych stosowanych na stanowisku, zapoznanie się z obsługą kasy fiskalnej, nauka sporządzania raportów dobowych i okresowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kolbuszowa Dolna (podkarpackie)

Wybierz miejscowość