Praca GRAFIK - MARKETINGOWIEC Olsztyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK - MARKETINGOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Grafika komputerowa

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Lidzbarska

Numer budynku pracodawcy: 27a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy