Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Pustków-Osiedle Kronospan HPL Sp.z o.o.

PUSTKÓW-OSIEDLE 59E, 39-206 Pustków-Osiedle, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: GRAFIK KOMPUTEROWY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pustków-Osiedle

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA PROGRAMU ADOBE PHOTOSHOP

Nazwa pracodawcy: Kronospan HPL Sp.z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

39-206 Pustków-Osiedle 59e, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV NA EMAIL: GRAFIK KOMPUTEROWY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pustków-Osiedle

Numer budynku pracodawcy: 59e

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp