Praca DOSTAWCA PIZZY Dąbrowa Górnicza Żurek Robert Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Bertz"

Sienkiewicza 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Dostarczanie potraw do klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: kwota brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA PIZZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii B

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy:
Żurek Robert Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Bertz"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Aleja Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVdla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: codziennie, Godziny : w godzinach pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Ulica pracodawcy: Aleja Róż

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: pub, pizzeria

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego