Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Kamień Krajeński PPHU KAM-EKO sp. z o.o.

CHOJNICKA 8, 89-430 Kamień Krajeński, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, folderów reklamowych, ulotek.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 3000,00 + premia

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamień Krajeński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sępoleński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kamień Krajeński

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość programów Blender/3Dmax/Photoshop/Adobe After Effects lub pokrewnych programów.(nr oferty 42.2016.BK)

Nazwa pracodawcy: PPHU KAM-EKO sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: sępoleński

Gmina pracodawcy: Kamień Krajeński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamień Krajeński

Ulica pracodawcy: CHOJNICKA

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: produkcja kostki brukowej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów

Podobne oferty pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 3 000 PLN

Przygotowywanie projektów graficznych, skład publikacji i materiałów reklamowych (w tym przygotowywanie do druku). Przygotowywanie projektów elementów graficznych stron internetowych. Przygotowywanie innych projektów graficznych zleconych przez klientów agencji. Obróbka cyfrowa obrazów. Przygotowywanie i optymalizowanie grafiki do użycia w Internecie. Projektowanie prezentacji graficznych i multimedialnych. Udział w projektach Public Relations realizowanych przez agencję.
Pro and Com Agata Zwolan - 2016-03-15 - Płock (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

obróbka graficzna, przygotowanie projektów do druku
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Trzebinia (małopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

Prace graficzne, przygotowywanie materiałów do druku. Praca na umowe o pracę w godz. 7-15 w Dygowie.
AS-KARTONS S.C. Andrzej Supko, Jan Supko - 2016-11-28 - Dygowo (zachodniopomorskie)

PODSTAWOWE ZADANIA ZAWODOWE GRAFIKA KOMPUTEROWEGO MULTIMEDIÓW OBEJMUJĄ ANALIZĘ ZAŁOŻEŃ PROJEKTU MULTIMEDIALNEGO, PRZYGOTOWANIE PROJEKTU, OPRACOWANIE POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW SKŁADOWYCH PROJEKTU, DOSTOSOWANIE KONIECZNYCH NARZĘDZI, PRZYGOTOWANIE POTRZEBNYCH MATERIAŁÓW
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kozielno (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 107 PLN

Dbanie o stan pojazdu. Pilnowanie dokumentów rozładunku i załadunku.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Umiejętność pracy w zespole, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, dbanie o powierzone mienie.
Andrzej Dąbrowski "MERKURY" - 2016-10-27 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 1 850 PLN

Lakierowanie elementów meblowych
Zakłady Produkcji Mebli Piotr Łabuś - 2016-08-19 - Sośno (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

-przyjmowanie zamówień i opracowanie graficzne, wykonywanie projektów graficznych, wykonywanie projektów indywidualnych ,projektowanie dyplomów sportowych,wykonywanie zleceń na produkty:dyplomy,,podziękowania,obsługa sklepu internetowego,wykonywanie graficzne logo dla klientów ,wykonywanie grafiki pod ulotki i inne artykuły reklamowe
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zaczernie (podkarpackie)

Projektowanie grafiki na potrzeby różnych mediów (newslettery,www, itp.),projektowanie ulotek, katalogów, folderów, prowadzenie stronyinternetowej, przygotowywanie plików do druku wielkoformatowego., godziny pracy: 08:00-16:00
Plotserwis M.Janicki, M. Mrugała sp. jawna - 2016-08-18 - Opole (opolskie)

Opracowanie projektów, wizytówek, zaproszeń, kart okolicznościowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH. - od 1 750 PLN

Montaż urządzeń chłodniczych z gotowych elementów.
ZC "Frost" Jakub Pietrzak - 2015-11-26 - Kamień Krajeński (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Witunia (kujawsko-pomorskie)

Szeroko pojęte projektowanie graficzne
JASIELSKIE CENTRUM REKLAMY "FROGART" Józef Nawracaj - 2016-09-15 - Jasło (podkarpackie)

obsługa urządzeń drukujących, projektowanie, obsługa lasera
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Turek (wielkopolskie)

Obróbka graficzna zdjęć
E-Kontakt Paweł Jarzębiński - 2016-02-15 - Kraków (małopolskie)

wykonywanie projektów graficznych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Kijanka (mazowieckie)

OPERATOR AUTOMATÓW TOKARSKICH WIELOWRZECIENIOWYCH I TOKAREK CNC - 2 200 - 3 500 PLN

Obsługa automatów tokarskich wielowrzecieniowych i tokarek CNC
P.W. BEMIX Benedykt Mieszczak - 2016-06-08 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

zgodnie z zawodem
Wydawnictwo 24 Godziny - 2017-01-16 - Starachowice (świętokrzyskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

referent
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 600 PLN

składanie i łamanie książek, projektowanieloyout'u, projektowanie okładek, przygotowywanie do druku
P.H.W. "FENIX" Przemysław Biniecki - 2016-07-20 - Bełchatów (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

prace na terenie magzynu (przyjmowanie i rozładowywanie towaru)
EURO-SAM - 2015-12-03 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

projektowanie w komputerze, wyklejanie
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ALVA-1 DARIUSZ OSTROWSKI - 2016-10-14 - Ruda Śląska (śląskie)

MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH - od 2 500 PLN

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych ziemnych. Montaż instalacji sanitarnych.
INSTALEX Damian Boryczewski - 2017-01-11 - Kamień Krajeński (kujawsko-pomorskie)

przygotowywanie projektów, reklam, obsługa maszyny graficznej i drukarki laserowej
TOMASZ WRONIAK PPHU UNICORN T&T - 2016-03-10 - Turek (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 500 PLN

Przygotowywanie oprawy graficznej.
Agencja Reklamy NADO Małgorzata Szczęsna - 2016-08-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi w MGOPS- zapoznie się ze strukturą organizacyjną MGOPS- obsługa komputera, fax, ksero- zapoznanie się z przepisami dot. srodowiskowych domów samopomocy- wydawanie kart drogowych kierowcy- prowadzenie całokształtu spraw związanych z przyjmowaną korespondencją ( w tym prowadzenie rejestrów)- przygotowywanie druków przelewów dot. odpłatności za pobyt w ŚDS
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

PRACE GRAFICZNE NA KOMPUTERZE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU COREL; CV NALEŻY PRZESŁAĆ NA e-maila:szef (at) eurograw.pl
EUROGRAW 1 TERESA BUTKIEWICZ, Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek.med. Teresa Butkiewicz - 2016-03-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

zg
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)