Praca GRAFIK KOMPUTEROWY DTP Nowy Targ kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Grafika komputerowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY DTP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

OPERATOR URZĄDZEŃ DO NAKŁADANIA POWŁOK GALWANICZNYCH - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa i nadzorowanie urządzeń do nakładania powłok galwanicznych, kontrolowanie i utrzymywanie parametrów technologicznych poszczególnych operacji, zawieszanie, zdejmowanie i pakowanie detali; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe; Oferta przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w PUP w Lublińcu, posiadających II profil pomocy, w wieku do 30 roku życia. Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania mogą zgłaszać się po skierowanie na rozmowę z pracodawcą u doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Pietrzaki (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

branża budowlana, robirnie drzwi, oscieżnic, okien, listw
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Oleśnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie oraz wydawanie towarów, kontrola towarów ilościowa, jakościowa, kontrola stanu magazynowego, pakowanie, wysyłka zamówień, wystawianie faktur, WZ, MM
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Mikołów (śląskie)

SZLIFIERZ- OSTRZARZ - od 1 850 PLN

Ostrzenie narzędzi, frezów pił i noży strugarskich
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bolków (dolnośląskie)

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI - od 1 750 PLN

Instalowanie centralnych odkurzaczy
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Obrowo (wielkopolskie)

KASJER BANKOWY - 997,4 PLN

kasjer rodzinny
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

BARMAN-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, czynności związane z fachową i kompleksową obsługą klientów w sklepach, przyjmowanie zamówień, doradzanie udzielanie informacji na temat produktów,przygotowanie deserów, napojów, obsługa imprez
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - 997,4 PLN

rozkładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Będków (łódzkie)

ASYSTENT ELEKTRYKA BUDOWLANEGO - od 1 100 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; kontrolowanie funkcjonalności instalacji, usuwanie usterek, przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych; wykonywania pomiarów pomontażowych (odbiorczych) instalacji elektrycznych; wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich, umiejętność czytania schematów technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 2 600 - 2 800 PLN

obsługa gości hotelowych,wystawianie dokumentów, dokonywanie rezerwacji
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA NOTARIALNA - do 2 000 PLN

obsługa sekretariatu w kancelarii notarialnej
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENTKA - do 2 100 PLN

Prowadzenie terminarza. Organizowanie czasu pracy. Kompleksowa obsługa administarcyjno-organizacyjna. Przygotowanie zestawień, prezentacji. Organizowanie spotkań, podróży służbowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA INŻ. MECHANIK - do 4 500 PLN

Specjalista wysokiej klasy, diagnozowanie usterek w samochodach Renault. Dyspozycyjnośc w godz.: 8-21.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace na kuchni
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Suwałki (podlaskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Prace stolarskie przy produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Twardogóra (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 056,69 PLN

montaż, pakowanie anten, obsługa urządzeń: prasa, giętarka drutu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kowanówko (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Sprzątanie i ciągłe utrzymanie w czystości powierzchni biurowych i hal produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych przy użyciu środków czystości i maszyn czyszczących, oczyszczanie terenów zewnętrznych, koszenie trawy, pielenie, nasadzenia roślin.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Mielec (podkarpackie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

Przygotowanie i rozdział posiłkówutrzymanie porządku w przedszkolunauczanie języka angielskiego w przedszkolunauczanie języka rosyjskiego w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

Kompletacja towaru ze skanerem.Kontakt osobisty ul. Struga 26 III piętro
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNY - od 1 850 PLN

Praca z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kalisz (wielkopolskie)

GEODETA-INFORMATYK - 997,4 PLN

praca przy tworzeniu map numerycznych, godz. pracy 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MONTER - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zaosie (łódzkie)

MANAGER W DZIALE AUDYTU - od 16 000 PLN

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: koordynowanie zleceń audytu, asysta w rozwijaniu strategii planu audytu dla grup biznesowych EMEA,utrzymanie bezpośrednich relacji z zespołem finansów przedsiębiorstwa oraz zespołem menadżerskim firmy, zarządzanie i bezpośrednie rozbudowywanie raportów ocena wiarygodności i dokładności sprawozdań finansowych i operacyjnych,identyfikacja obszarów do udoskonalenia w firmie oraz wprowadzania konkretnych działań.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zawichost (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Koszenie trawy, odśnieżanie, prace porządkowe, przegotowanie matyeriału opałowego
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Rogi (podkarpackie)

615U MECHANIK SAM. - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kowala-Stępocina (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed