Praca ELEKTROMECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH Niechcice PUH EUROSPRZĘT MIECZYSŁAW WIECZOREK

Poprzeczna 4, 97-340 Niechcice, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: naprawa maszyn budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niechcice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rozprza

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

Nazwa pracodawcy: PUH EUROSPRZĘT MIECZYSŁAW WIECZOREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: piotrkowski

Gmina pracodawcy: Rozprza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niechcice

Ulica pracodawcy: Poprzeczna

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*