Praca GRAFIK, INFORMATYK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Grafika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK, INFORMATYK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DO OBSŁUGI KURNIKA - od 1 850 PLN

- zbiór i sortowanie jajek, - opieka nad zwierzętami, - inseminacja, - sprzątanie kurnika, - inne prace związane z obsługą kurnika.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Mienia (mazowieckie)

PRACOWNIK SERWISOWY-SPRZĄTANIE TERENÓW ZIELONYCH - od 2 300 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK DS. OSOBOWYCH KADROWO-KSIĘGOWYCH - od 1 900 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych: wystawianie faktur, prowadzenie akt osobowych, generowanie umów, prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Piła (łódzkie)

GRAFIK KOMPUTEROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

projektowanie wizytówek, ulotek, banerów
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI POŚREDNICY PRACY I ZATRUDNIENIA - od 1 850 PLN

Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem, zawieranie umów o pracę prowadzenie akt osobowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Nowy Targ (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK UPRAW POLOWYCH - od 1 850 PLN

oferta z kandydatem
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Nowakowo (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Puńsk (podlaskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej. Sprzedaż pamiątek, biżuterii, zegarków.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zamość (lubelskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ DROGOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa, konserwacja i naprawa maszyn drogowych. Usuwanie usterek, przeprowadzanie przeglądów technicznych, bieżace naprawy. praca na terenie Czestochowy z możliwością delegowania na terenie Polski.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kowale (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów kredytowych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Głubczyce (opolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zduńska Wola (łódzkie)

REFERENT DS OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych z dokumentów podatkowych do systemu poltax. Obsługa urzadzeń biurowych. prowadzenie rejestrów. Przygotowanie korespondencji do wysyłki. Archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń szpitalnych zgodnie z procedurami, utrzymanie czystości w poszczególnych rejonach szpitala
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK DO POBORU OPŁAT NA TARGOWISKU - od 1 850 PLN

pobieranie opłat na targowisku , sporzadzanie raportów kasowych
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO PRAC PORZĄDKOWYCH - od 1 850 PLN

sprzątanie obiektów handlowych; praca na sortowni kartonów
MEGA SERVICE PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-16 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

obsługa programu symfonia w zakresie pełnej księgowości w zakresie przesyłania dokumentów jpk; obsługa programu podatkowej księgi przychodów i rozchodów w zakresie przesyłania dokumentów jpk; dekretowanie dokumentów księgowych, generowanie i wysyłanie plików jpk; weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Gryfino (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łazy (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Łowicz (łódzkie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

obsługa klienta, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 350 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Hajnówka (podlaskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE POWIERZONEJ PRACY:WYMAGANIA: WYKSZTAŁĆENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO, PRAWO JAZDY KAT.B, ORZECZENIE LEKARSKIE O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ DO WYKONYWANIA PRACY NA ZAJMOWANYM STANOWISKU, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POW.3M., ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI, 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Ząbki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

wspólpraca z operatorem maszyn służących do wytwarzania opakowań z tektur falistych i litych z nadrukiem lub bez nadruku
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Tarnówka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, ekspopzycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Jarczów (lubelskie)