Praca GRAFIK, INFORMATYK Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: GRAFIK, INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Grafika

Data publikacji: 2016-04-05

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK, INFORMATYK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - od 2 010 PLN

murowanie i tynkowanie konstrukcji budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim, kontaktowanie się z fabrykami w Chinach
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MURARZ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiemgodz. 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

STAŻ - POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

poznanie zasad funkcjonowania przedszkola,pomoc przy podawaniu posiłków, pomoc dzieciom przy zabiegach higienicznych, udział w przygotowaniu pomocy dydaktycznych, udział w zajęciach
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT - 1 900 - 2 200 PLN

prowadzenie dokumentacji, ewidencja produktów, kontakt z klientami, obsługa www, planowanie spotkań, porządkowanie dokumentacji (branża: płyty muzyczne i filmy)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

pomoc przy przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków, karmienie, zaprowadzanie i przyprowadzanie dzieci ze szkoły lub przedszkola, prace gospodarczo-porządkowe w pokojach mieszkańców
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Strumień (śląskie)

WYKŁADOWCA AKADEMICKI - od 2 800 PLN

zajęcia akademicki oraz współpraca z uczelniami na Ukrainie
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ - do 2 250 PLN

Zarządzanie kuchnią i organizacja pracy własnej i zespołu, dbanie o najwyższą jakość produktów oraz zapewnienie prawidłowych warunków ich przechowywania, przygotowywanie dań z menu restauracji (serwującej dania z krajów Europy Wschodniej) zgodnie z przyjętymi w Restauracji standardami i przepisami określonymi w menu, praca nad nowymi daniami w menu, nadzór nad jakością zamówionej żywności, podawanie potraw w jak najbardziej atrakcyjnej i wyszukanej formie, terminowe zgłaszanie zapotrzebowania składników do dań.Umowa zlecenie (ZUS), 40 godz. tygodniowo/160 godz. miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

osbługa sali, dbałość o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Kamienica Polska (śląskie)

POWER: FIBER EXPERT+ - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 6 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:Wyzwolenia 70/258GODZ.PR.: 11-19WYMAGANIA ORGANIZATORA:rzetelność, dyspozycyjność, uczciwość, gotowośc do pracy w systemie DZD, obsługa MS Excel/Windows XP/Windows 7, łatwość dostosowywania się do nowych warunków
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 2 700 - 4 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż akcesorii ogrodniczych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Żary (lubuskie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 2 000 PLN

praca na zautomatyzowanej linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Skawina (małopolskie)

PRAWNIK - od 3 346,51 PLN

świadczenie usług prawnych dla klientów kancelarii w tym osób prawnych i firm, prowadzenie analiz prawnych, opinii prawnych oraz tworzenie i analiza pism
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Poznań (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI I KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa programu magazynowego, wystawianie faktur, kontakt z klientami zagranicznymi
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Ruda Śląska (śląskie)

MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH I C.O. - od 13 PLN

montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, montowanie przyłączy wodno- kanalizacyjnych urządzeń pomiarowych, wykonywanie robót związanych z budową i konserwacją sieci wodno-kanalizacyjnych, układanie, spawanie, uszczelnianie rur, wymiana uszkodzonych urządzeń, kontrola drożności
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Zielona Góra (lubuskie)

SPEDYTOR - od 2 100 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DS. PROJEKTÓW I OFERTOWANIA - od 3 600 PLN

Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego od ogłoszenia postępowania przetargowego do podpisania umowy:- analiza startu w postępowaniu przetargowym,- skompletowanie dokumentacji ofertowej i jej złożenie,- korespondencja z Zamawiającym, -podpisywanie Umowy z Zamawiającym,- pozyskiwanie aktualnych dokumentów firmy,- aktualizacja bazy danych firmy (np. doświadczenia firmy itp.),Obsługa administracyjna projektów:- redagowanie pism przewodnich,- przygotowywanie umów z podwykonawcami,- rozliczanie podwykonawców (w tym przygotowywanie rachunków do umów o dzieło/zleceń),- prowadzenie wew. plików firmy (np. pliku kosztów podwykonawców oraz pliku należności)- bieżąca współpraca z Dyrektorem
EKKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-19 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Stary Dzików (podkarpackie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Chojna (zachodniopomorskie)

TYNKARZ OFPR/16/1395 (S) - od 1 850 PLN

prace tynkarskie. Prace na terenie kraju, pracodawca zapewnia dowóz i zakwaterowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Rogoźnik (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 000 PLN

Przygotowanie towaru do wózków.Realizacja dostaw do Klientów na określonym terenie - wyładunek transportowanych towarów.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Kierowca autobusu.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Korczyn (świętokrzyskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Wołcza Mała (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

przyjmowanie i rozdział korespondencji na odpowiednie komórki organizacyjne, rejestrowanie pism, przyjmowanie beneficjentów w Punkcie Obsługi Klienta,
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Kościan (wielkopolskie)

PAKOWACZ - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

krojenie i pakowanie wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

TYNKARZ - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Warszawa (mazowieckie)