Praca GOSPODARZ TERENÓW Zamość Spółdzielnia Mieszkaniowa im Waleriana Łukasińskiego

Wiejska 17, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Prace porządkowo - estetyczne na osiedlu, sprzątanie, odśnieżanie, prace porządkowe wewnątrz budyków, korytarze piwniczne, wejścia do klatek schodowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ TERENÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: gospodarz domu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, mile widziane osoby zamieszkałe w okolicach Spółdzielni

Nazwa pracodawcy:
Spółdzielnia Mieszkaniowa im Waleriana Łukasińskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - cv składać w sekretariacie Spółdzielni

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Wiejska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: gospodarz domu