Praca GOSPODARZ DOMU ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU Świerkocin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świerkocin, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg załacznika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ DOMU ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świerkocin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grudziądzki

Zawód: gospodarz domu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: gospodarz domu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.02.2016

Podobne oferty pracy

BARISTA - od 2 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

ADMINISTRATOR (12/12) - od 1 900 PLN

osoby do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Gliwice (śląskie)

KELNER (PO STAŻU) - od 2 000 PLN

Obsługa kelnerska
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

Obsługa urządzen specjalistycznych dot. produkcji styropianu, podstawowa obsługa dokuemntów wewnętrznych, załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Przybyłów (łódzkie)

NAUCZYCIEL SUDOPEDAGOG - od 508,93 PLN

Zajęcia z uczniami
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Swobnica (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK LOGISTYKI- MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie średnie lub wyższe; mile widziane doświadczenie zawodowe; dobra znajomość j. angielskiego; komunikatywność; obsługa klientów krajowych i zagranicznych; gospodarka materiałowa; ; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdem służbowym do przewozu 9 osób, wykonywanie prac porządkowych na chodnikach i placach gminnych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Mońki (podlaskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY NA LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy linii produkcji kawy. Pierwsza umowa - zlecenie do 24.06.2016r.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Piła (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

prowadzeniae zajęć dydaktycznych, opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-27 - Lubartów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

praca w cukierni
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Głogów (dolnośląskie)

FRYZJER MĘSKI - do 1 850 PLN

Wszelkie usługi fryzjerskie męskieMiejsce pracy: Wrocław ul. Wiejska Oferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Jaszkotle (dolnośląskie)

PRACOWNIK DOZORU - od 1 850 PLN

dozór obiektu i terenu ośrodka, przekazywanie informacji o stanie zabezpieczeń wejść do budynku, przekazywanie informacji dla wychowawców ośrodka o zdarzeniach zagrażających bezpieceństwu wychowanków, wykonywanie drobnych prac remontowych i porzadkowych w obiekcie
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Rejowiec (lubelskie)

SPECJALISTA HR - od 2 500 PLN

Prowadzenie analiz wydajności, wdrażanie systemów motywacji, rozwoju ścieżki kariery, prowadzenie rekrutacji
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

Murarz-tynkarz
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Nowa Sarzyna (podkarpackie)

SZWACZKA - do 1 850 PLN

Szycie pasów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Katowice (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR - od 2 000 PLN

obsługa chwytaka podciśnieniowego do przenoszenia dużych tafli szkła
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Złotowo (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Leżajsk (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 750 PLN

Prace budowlane, murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Sieradz (łódzkie)

OPERATOR LINII DO OKLEJANIA - od 3 500 PLN

obsługa linii do oklejania
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Baranów (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU CHEMICZNEGO - od 1 860 PLN

Operator urządzeń przemysłu chemicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Surochów (podkarpackie)

OPERATOR WALCARKI I PRASY - KLASYFIKATOR - od 1 850 PLN

kompletowanie pakietów wg schemtów, przygotowywanie mieszanki klejowej,obsługa pulpitów sterowniczych pras płaskich i giętych, ustawianie odpowiednich parametrów maszyn , pomiary i kontrola jakości wyprasek, kontrola wzrokowa łuszczki, umiejętne segregowanie obłoki, usuwanie ubytkówpraca na trzy zmiany od 6.00 ( co 8 godz.)
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Chełmek (małopolskie)

ZAMIATACZ - 997,4 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru i obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kowala (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

wprowadzanie danych do programu Cab Man, kompletowanie dokumentów transportowych, prowadzenie korespondencji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Biała Podlaska (lubelskie)