Praca GOSPODARZ DOMU ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU Świerkocin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świerkocin, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg załacznika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ DOMU ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świerkocin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grudziądzki

Zawód: gospodarz domu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: gospodarz domu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.02.2016

Podobne oferty pracy

ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Obsługa komputera, sporządzanie raportów bankowych, list płac, wybrane zagadnienia z kadr, ksiegowanie dokumentów, przygotowywanie i wysyłanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, wybrane zagadnienia z windykacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Rumia (pomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY (Z) - do 1 850 PLN

technik farmaceutyczny
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Czermna (małopolskie)

TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 855 PLN

prace administracyjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

pomoc przy naprawie i konserwacji klimatyzacji samochodowym.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

przyjmowanie reklamacji i zwrotów od klienta, rozliczanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tczew (pomorskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 850 PLN

przyjmowanie rezerwacji hotelowych i prowadzenie rejestracji, rezerwacji, rozliczanie gości hotelowych, wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie hotelu i pokoi hotelowych, informowanie gości o atrakcjach hotelu i turystycznych atrakcjach okolicy
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

1955U FOTOGRAF - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Dąbrówka Nagórna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 1 850 PLN

obsługa zamówień w sklepie internetowym, wysyłka paczek, wprowadzanie nowego asortymentu do sklepu internetowego, obsługa allegrogiełda pracy 11.01.2016r godz. 12.00. pup TBG sala 25praca w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Skopanie (podkarpackie)

DRUKARZ DZIANIN - od 2 100 PLN

Branża włókiennicza, obsługa drukarek rotacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-04-24 - Pakość (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

archiwizacja i segregacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Nałęczów (lubelskie)

ELEKTRYK/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sławoborze (zachodniopomorskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa kancelarii, sporządzanie pism procesowych, kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Konin (wielkopolskie)

POKOJÓWKA - od 1 750 PLN

Obsługa śniadań, sprzątanie hotelu. Wymagana obsługa komputera - fakturowanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Chojęcin-Szum (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Zabrze (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac związanych z porządkowaniem i utrzymaniem estetyki oraz czystości terenów otaczających siedzibę Organizatora.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Młodojewo (wielkopolskie)

KASJER - do 14 PLN

zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy w zakresie przyjmowania płatności za towary i usługi w kasie sklepu, przygotowanie dziennych raportów kasowych
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Legnica (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PRAC FIZYCZNYCH ZWIĄZANYCH Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA W TYM Z REKULTYWACJĄ I ZABEZPIUECZENIEM PRZED DEGRADACJĄ TERENÓW MIASTA SZCZECIN, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: MĘŻCZYŹNI DO 50 KG, KOBIETY DO 20 KG; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM PODSTAWOWE, DOBRY STAN ZDROWIA;
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ropczyce (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Gniezno (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie i modelowanie włosów. Przeprowadzanie zabiegów koloryzacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Stalowa Wola (podkarpackie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

program stazu
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Krasnystaw (lubelskie)

SURDOPEDAGOG - od 251 PLN

Praca z uczniem słabosłyszącym w niepełnym wymiarze czasu pracy tj.2/18 etatu.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Majdan Królewski (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Księgowy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - STAŻ PO WER 2 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed