Praca GOSPODARZ OBIEKTU Żory kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
utrzymywanie porządku wokół obiektu, wykonywanie bieżących drobnych napraw technicznych, gospodarka odpadami, prace organizacyjne na parkingu w sezonie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie miesięczne

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ OBIEKTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Zawód: pozostali gospodarze budynków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 29.02.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Żory

os. sikorskiego 52, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: os. sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 52

Profil działalności pracodawcy: Działalność usługowa gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Żory

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali gospodarze budynków