Praca HANDLOWIEC Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 2 055 PLN

Zakres obowiązków: pośrednie i bezpośrednie kontakty z klientami, realizowanie zamówień, dostawa towarów

Data publikacji: 2016-04-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pośrednie i bezpośrednie kontakty z klientami, realizowanie zamówień, dostawa towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 055 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie/ wyższe techniczne, umiejętności zawodowe, znajomość języka obcego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

rozwożenie pizzy (Zręcin i okolice), zaopatrzenie pizzerii
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Zręcin (podkarpackie)

1543U - MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Radom (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. realizacja zamówień, utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami
Firma Handlowo Usługowa AUTO-RENOLAK Mieczysław Zięba - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Przytyk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 13 PLN

telefoniczna sprzedaż produktów z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Indii, pomoc klientom z Indii w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STARSZY KIEROWNIK PROJEKTU - od 12 000 PLN

Rozwiązywanie potencjalnych konfliktów i problemów związanych z implementacją projektu. Kierowanie zespołem projektowym. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Biegła znajomość j. angielskiego jest wymagana do codziennego kontaktu z klientem wewnętrznym, zewnętrznym (zagranicznym).
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wrocław (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

1. Przyjmowanie interesantów oraz udzielenie im ogólnych informacji.2. Obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu.3. Obsługa kserokopiarki.4. Odbiór poczty elektronicznej.5. Prowadzenie rejestru faktur.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Stężyca (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-Podstawowe zasady HACCAP-Obsługa klienta-Ustawianie i eksponowanie towaru-Obsługa kasy fiskalnej-Dbanie o porządek na stanowisku pracy-Odpowiedzialność za powierzony towar
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI REKLAMACJI - od 2 000 PLN

obsługa reklamacji
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Puławy (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

utrzymanie czystości w biurach i pozostałych pomieszczeniach, przed budynkiem
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Robotnik budowlanyOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - od 4 000 PLN

obsługa sieci komputerowej, nadzór, rozbudowa, serwis, dobra znajomość pakietu biurowego MS Office, znajomość BOOTSTRAP framework, biegłość w JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3, podstawowa wiedza zakresu Google Analytics, Menager tagów Google, Google AdWords, dobra znajomość PHP, MySQL i Firebird, podstawowa znajomość Debian
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Słupsk (pomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - do 2 700 PLN

wykształcenie wyższe marketing, staż pracy 2 lata, znajomość języka ukraińskgo i rosyjski, nawiązywanie kontaktów z kontrahentami ze wschodu na rozmieszczenie reklamy na naszym sajcie, możliwość wyjazdów na wschód,
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ząbki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 2 000 PLN

pakowanie wyrobów piekarniczych i cukierniczych
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Kraków (małopolskie)

PROGRAMISTA - STARSZY - od 12 500 PLN

- ZARZĄDZANIE APLIKACJAMI ORAZ ROZWÓJ UŻYTECZNOŚCI BIEZNSOWEJ ;- WPROWADZANIE ZMIAN DO ISTNIEJĄCYCH OBECNIE APLIKACJI ;- DOSTARCZANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI ROZWIĄZAŃ PRZY WYKORZYSTANIU ARCHITEKTURY ROZWOJOWEJ ;- PRZYGOTOWANIE TECHNICZNEJ SPECYFIKACJI I DOKUMENTACJI ;- PLANOWANIE ZADAŃ I SZACOWANIE CZASU ICH WYKONANIA ;- ROZPISYWANIE TESTÓW POSZCZEGÓLNYCH JEDNOSTEK.
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Wrocław (dolnośląskie)

w progrmiae stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Cieszków (dolnośląskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

rozwożenie towarów, sprzedaż materiałów elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Jarosław (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Sprzedaż usług
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. REALIZACJI ZAMÓWIEŃ I OBSŁUGI MAGAZYNU W SKLEPIE INTERNETOWYM - od 2 100 PLN

-edycja i porządkowanie zamówień w e-sklepie ; -kontakt z Klientami (e-mail i telefon) ; -przygotowywanie zamówień do wysyłki ; -obsługa zwrotów i reklamacji ; -bieżąca analiza stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zielonki (małopolskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

- wprowadzanie dokumentów finansowych do systemu księgowego- przyjmowanie dokumentów finansowych do zapłaty- ewidencja dochodów budżetowych- biezące dekretowanie dokumentów księgowych- rozliczanie dokumentów pracowników zatrudnionych na umowę- zlecenie przez Powiatowego Lekarza Weterynarii- przygotowanie i praca w programie PŁATNIK- sporządzanie list płac dla lekarzy weterynarii zatrudnionych na umowę zlecenie
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

Kreślenie rysunków, kompletowanie dokumentacji projektowej, obsługa urządzeń biurowych, obsługa niwelatora
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Słupsk (pomorskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Przygotowanie strategii prowadzenia sprzedaży internetowej przy współpracy ze zleceniodawcą w językach rosyjskim oraz angielskim. Wykonywanie czynności organizacyjnych i ekonomicznych związanych z procesem realizacji transakcji.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Płock (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 700 PLN

Prace murarskie i tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Przemyśl (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER W MROŹNI - do 2 000 PLN

PRACE MAGAZYNOWE W MAGAZYNIE MROŹNI (TEMP. -23 ST.C), LICENIE I WAŻENIE TOWARU, ROZLICZANIE DOSTAW, RÓWNIEŻ W J. UKRAIŃSKIM I ROSYJSKIM;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH, BIEGŁA ZNAJOMOŚC PROGRAMU KOMPUTEROWEGO DO OBSŁUGI MAGAZYNU (XPERTIS), BARDZO DOBRY STAN ZDROWIA-BRAK P/WSKAZAŃ DO PRACY W MAGAZYNIE MROŹNI W TEMP. DO -23 ST.C, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, MIN. PÓŁ ROKU STAŻU PRACY W BRANŻY/PRZETWÓRSTWIE RYBNYM, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I ROSYJSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)