Praca HANDLOWIEC Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pośrednie i bezpośrednie kontakty z klientami, realizowanie zamówień, dostawa towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 055 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie/ wyższe techniczne, umiejętności zawodowe, znajomość języka obcego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

praca na budowie
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Choszczno (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, pisanie pism, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa interesantów, przyjmowanie wpłat
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Proszowice (małopolskie)

MENEDŻER DS. ANALIZY BIZNESOWEJ - od 10 500 PLN

Bycie w centrum kształtowania działu Global Transformation, dostarczanie i wprowadzanie zmian we współpracy z biznesem i dostawcami, odpowiedzialność za wspieranie zarządzania wymaganiami, projektowanie, zarządzanie zmianą, czynności związane z zarządzaniem realizacją,Skoncentrowanie na biznesie, ale nie jest to rola związana z IT,Współpraca z Business Analitykami, Business Konsultantami, dostawcami, ekspertami w zakresie zbierania, tłumaczenia i określania wymagań oraz możliwości projektowych,W systemach związanych z projektami - wspieranie zespołów IT w tłumaczeniu wymagań i wzorów biznesowych na bardziej szczegółowe i funkcjonalne, często reprezentujące w tych dyskusjach głos klienta i biznesu,Wspieranie działań Managementu, takie jak wczesne planowanie zmian i analizy; aż do projektowania i dostarczania zmian (na przykład: komunikacja, szkolenia, wsparcie, dostosowanie organizacji) oraz śledzenia i podejmowania działań do wprowadzenia gotowych zmian, adaptacji i przekazania informacji zwrotnej,Wspieranie Implementation Managementu, w tym planowanie, kontrolowanie i raportowanie realizacji produktu, skupiając się na przyśpieszeniu otrzymania benefitów i minimalizacji ryzyka podczas wdrażania. Działania wdrożeniowe będą również obejmować zarządzanie gotowością wdrożenia i zarządzanie wczesnymi etapami realizacji (np. działania pilotażowe),W przypadku projektów dotyczących usprawniania - wspieranie Process Consultantów w analizie i usprawnianiu procesów biznesowych światowej klasy.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Kraków (małopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 16 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

Praca w Krapkowicach.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Krapkowice (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - 2 500 - 3 000 PLN

Wykonywanie wykopów pod roboty wod-kan. Przygotowywanie terenu pod roboty ziemne i drogowe.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Praszka (opolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

wg programu stazu, Staż ze środków Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wodzierady (łódzkie)

PAKOWACZ JAJ KONSUMPCYJNYCH - do 1 850 PLN

Ręczne pakowanie rożnych asortymentów jaj w opakowania pojedyncze i zbiocze zgodnie z podaną ilością i jakością; obsługa maszyny do sortowania jaj oraz maszyny do klejenia kartonów - odbieranie i ukladanie na paletach zapakowanego przez sortownicę towaru; przestrzeganie prawidłowego pakowania określonych typów jaj do odpowiednich opakowań; datowanie wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zacharzyce (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno - biurowySTAŻ z Funduszu Pracy Pon -czw 7:30 do 15:30 pt 07:30 do 14:30 - Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

STAZ/TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - przepisywanie na komputerze wszelkiej korespondencji i sprawozdań zleconych przez przełożonych- kopertowanie i wysyłka korespondencji spółki- gromadzenie i przechowywanie dokumentacji spółki- pełna obsługa urządzeń biurowych (ksero, skan, itp.)
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Nowa Sól (lubuskie)

MURARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Planowanie posiłków i układanie menu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Połaniec (świętokrzyskie)

BROKER INFORMACJI (RESEARCHER) - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji z rynku wietnamskiego,sporzadzanie raportów i baz danych klientów z Wietnamuobsługa relacji obecnymi i potencjalnymi klientami wietnamskimi,oobsługa poczty elektronicznej
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wnisoku
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPIEKUN UCZNIÓW DOWOŻONYCH DO SZKÓŁ - od 2 000 PLN

opieka nad dziećmi w czasie wsiadania, przejazdu i wysiadania z autobusu
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

przedstawianie oferty usługowej oraz pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Sierpc (mazowieckie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Węgrów (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych na budowie
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wykonywanie prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Lubowidz (mazowieckie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 1 850 PLN

Obsługa klientów baru bistro
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Nowy Targ (małopolskie)

DORADCA HANDLOWY - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa klienta, pozyskiwanie klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Łódź (łódzkie)

KSIĘGOWY - do 1 980 PLN

OBSŁUGA PODMIOTÓW SEKTORA MSP W ZAKRESIE KSIĘGOWOŚCI, PODATKÓW, KADR I PŁAC, SPRAWOZDAWCZOŚĆ GUS
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - od 2 000 PLN

Obsługa wiertarki wielowrzecionowej i końcowa obróbka mebli
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Suwałki (podlaskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z dokumentacją księgową,- porządkowanie dokumentacji księgowej i kadrowo-płacowej,- zapoznanie z dokumentacją kadrowo-płacową,- sporządzanie zestawień,- przygotowanie kart charakterystyki klientów/transakcji,- zapoznanie z obiegiem dokumentacji,- przygotowanie do sporządzania deklaracji ZUS.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Zgierz (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 000 PLN

Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, naliczanie płac
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Grójec (mazowieckie)