Praca GÓRNIK POD ZIEMIĄ Brzeszcze WĘGLO-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Kościuszki 1, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac górniczych dołowych w przodkach oraz przy przebudowach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GÓRNIK POD ZIEMIĄ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeszcze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzeszcze

Zawód: górnik eksploatacji podziemnej*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Data zakończenia pracy: 09.10.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wszelkie kursy i uprawnienia związane z wykonywaniem pracy w górnictwie w szczególności kursy: górnik pod ziemią, górnik rabunkarz pod ziemią,górnik kombajnista chodnikowy pod ziemią, wykształcenie zawodowe, doświadczenie min. 2 lata. Osoby powyżej 21 roku życia (wynika z przepisów BHP).praca na zmiany I 06.00-14.00 II 12.00 - 20.00 III 18.00-02.00 IV 24.00-08.00

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
WĘGLO-PAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Adres pracodawcy:
32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Brzeszcze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeszcze

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: górnik eksploatacji podziemnej*