Praca GŁÓWNY SPECJALISTA W WYDZIALE INFORMATYKI W URZĘDZIE MIEJSKIM W JAWORZNIE Jaworzno Urząd Miejski

Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Zakres zadań:1. Zadania główne: administrowanie serwerami pracującymi pod systemami operacyjnymi GNU/Linux. 2. Zadania dodatkowe: uczestnictwo w projekcie Linux w szkole.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GŁÓWNY SPECJALISTA W WYDZIALE INFORMATYKI W URZĘDZIE MIEJSKIM W JAWORZNIE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzno

Zawód: specjalista zastosowań informatyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania konieczne:wykształcenie wyższe,co najmniej 4 letni udokumentowany staż pracy, odbyte szkolenia z zakresu administrowania systemami GNU/Linux,znajomość ustaw: o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym. Wymagania dodatkowe:umiejętność administrowania systemami operacyjnymi GNU/Linux w stopniu zaawansowanym,znajomość technologii DHCP i DNS, umiejętność diagnozowania sprzętu komputerowego,umiejętność diagnozowania usterek w sieciach LAN,znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,systematyczność, skrupulatność, terminowość,kreatywność, komunikatywność.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: Urząd Miejski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferty z Nr Referencyjnym IT/I zawierające:CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. , poz. 2135 z późn. zm.) oraz:list motywacyjny,oryginał kwestionariusza osobowego (dostępnego na stronie internetowej www.bip.jaworzno.pl w zakładce Oferty pracy oraz w Wydziale Organizacyjnym i Kadr pok. 225),oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy, zaświadczeń o odbyciu praktyk,ewentualne referencje,kserokopie zaświadczeń potwierdzających ukończenie kursów, szkoleń,kserokopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność, jeżeli kandydat zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13 a ust. 2 Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych /Dz. U.z 2014 r. , poz. 1202 z późn. zm./proszę złożyć w terminie do 23 maja 2016 r. na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Jaworznie,43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 33 lub przesłać na adres: Wydział Organizacyjny i Kadr Urzędu Miejskiegow Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33.Oferty pracy otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu).Informuję, że nabór na stanowisko samodzielnego referenta w Referacie Programów Pomocowych w Wydziale Rozwoju i Polityki Gospodarczej w Urzędzie Miejskim wJaworznie odbywać się będzie zgodnie z zasadami zawartymi wSystemie zatrudniania pracowników na stanowiska urzędnicze wUrzędzie Miejskim w Jaworznie, wprowadzonym zarządzeniem Nr OR.120.90.2013 Prezydenta Miasta Jaworzna zdnia 3 grudnia 2013 r. Ponadto informuję, iż zgodnie zww. zarządzeniem nie ma możliwości przyjmowania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną z wyjątkiem dokumentów opatrzonych bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu (zgodnie zUstawą z dnia 18 września 2001 r. opodpisie elektronicznym Dz. U. z 2013 r., poz. 262 z późn. zm.).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 33

Profil działalności pracodawcy: jednostka samorządu terytorialnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista zastosowań informatyki