Praca GŁÓWNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, tworzenie strategii poszukiwania kandydatów i zarządzanie zespołem oraz koordynacja pracy osób w zespole, współpraca z klientem zagramicznym, wdrażanie nowych pracowników, przeprowadzanie szkoleń z zakresu zarządzania klientem oraz różnic kulturowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Data zakończenia pracy: 13.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w przeprowadzxaniu procesów rekrutacyjnych, tworzenie strategii poszukiwania kandydatów i zarządzaniurelacjami z klientem zewnętrznym - min.3 lata, umiejętność aktywnego poszukiwania kandydatów aktywnych i pasywnych, headhuting

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie