Praca GŁÓWNY MECHANIK Kościuszków Zamrażalnia Owoców i Warzyw Tyc Wiktor

63-460 Kościuszków 11, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za: zapewnianie utrzymywania ciągłości ruchu, maszyn, urządzeń, środków transportu i sprzętu technicznego, tworzenie krótko i długoterminowych planów remontowych, przeglądów i konserwacji oraz nadzór nad ich realizacją, organizowanie pracy warsztatu mechanicznego oraz zapewnienie przestrzegania przepisów bhp przez podległy zespół, zarządzanie sprawami związanymi z rozpatrywaniem i usuwaniem awarii oraz przebudową i modernizacją maszyn i urządzeń, zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne, nadzór nad obsługą urządzeń amoniakowych, kontrolowanie terminowości przeglądów maszyn, urządzeń i środków transportu zlecanych firmom zewnętrznym, prowadzenie niezbędnej dokumentacji techniczno- eksploatacyjnej, dokonywanie zakupów części zamiennych na bieżące remonty, wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne), doświadczenie min.2 lata, zarządzanie warsztatem mechanicznym, uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B, obowiązkowość, pracowitość, dyspozycyjność, wynagrodzenie: 4000 zł + dodatki: stażowe, nocki, nadgodziny (wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kompetencji),

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY MECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościuszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowe Skalmierzyce

Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)

Nazwa pracodawcy: Zamrażalnia Owoców i Warzyw Tyc Wiktor

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty Kościuszków 11, 63-460 Nowe Skalmierzyce,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Nowe Skalmierzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościuszków

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik pojazdów samochodowych*