Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY (SZPROTAWA) Szprotawa PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W SZPROTAWIE

Konopnickiej 4, 67-300 Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie księgowości w Państwowej Szkole Muzycznej w Szprotawie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY (SZPROTAWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szprotawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szprotawa

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe- 3 lata doświadczenia, wykształcenie średnie - 6 lat doświadczenia. Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, finansach, znajomość przepisów prawa podatkowego, karty nauczyciela, biegła obsluga komputera. Znajomość obsługi programów: TREZOR, videoTel, Buza, Płatnik, PROGMAN- finanse.Dokładność, obowiązkowość, sumienność.

Nazwa pracodawcy: PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W SZPROTAWIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Szprotawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szprotawa

Adres strony pracodawcy: http://psmszprotawa.cba.pl

Ulica pracodawcy: Konopnickiej

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Szkoła Muzyczna Szprotawa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy