Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Szalejów Górny ProfiLine Ruben Skrzypiec

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: od 4 500 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie księgowości, deklaracje VAT, kontrola finansowa firmy, kontakt z ZUS, US, prowadzenie korespondencji w zakresie spraw finansowych

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Szalejów Górny (dolnośląskie)

Pracodawca: ProfiLine Ruben Skrzypiec

57-300 Szalejów Górny 146, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie księgowości, deklaracje VAT, kontrola finansowa firmy, kontakt z ZUS, US, prowadzenie korespondencji w zakresie spraw finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szalejów Górny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłodzko

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ProfiLine Ruben Skrzypiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szalejów Górny

Numer budynku pracodawcy: 146

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż okien i drzwi z pcvi aluminium

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy