Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Ełk Szkoła Podstawowa Nr 4

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: od 2 700 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie rachunkowości szkoły, zgodnie z obowiązujacymi przepisami.- Biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft Word, Excel, system finansowo-księgowy,płacowy VulcanOptivum program Płatnik) i urządzeń biurowych;- Kreatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność, dobra organizacja czasu pracy, gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji.

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Ełk (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 4

Prof. Wł. Szafera 2, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie rachunkowości szkoły, zgodnie z obowiązujacymi przepisami.- Biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft Word, Excel, system finansowo-księgowy,płacowy VulcanOptivum program Płatnik) i urządzeń biurowych;- Kreatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność, dobra organizacja czasu pracy, gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + dodatek funkcyjny.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera-Windows, MS Word, MS EXCEL

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Szkoła Podstawowa Nr 4

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowaniaKontakt osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Magdalena Hurcewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy