Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Bytów WIRELAND Spółka z o.o.

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: 3 500 - 5 000 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości. Nadzor nad finansami spółki z o.o.

Data publikacji: 2016-09-22

Lokalizacja: Bytów (pomorskie)

Pracodawca: WIRELAND Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 10, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie pełnej księgowości. Nadzor nad finansami spółki z o.o.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytów

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Znajomość programówz pakietu INSERT.

Nazwa pracodawcy: WIRELAND Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Adres strony pracodawcy: http://www.wireland.pl/

Ulica pracodawcy: Szarych Szeregów

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: wyroby z drutu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy